Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti hogy tűrnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti hogy tűrnétek, ha a párotok a meghalt kutyája miatt magába zuhanna, többször sírásban törne ki napközben, kivenne egy hét szabadságot és nem szeretne találkozni veletek? 26F

Figyelt kérdés

Sajnos hétvégén elvesztettem a 16 éves kutyámat, azóta olyan szinten padlón vagyok, h betelefonáltam a munkahelyemre h egy hét szabit ki szeretnék venni.


Ilyen állapotban nem akarok a barátnőm előtt mutatkozni mert azt tudni kell róla, h kemémnykötésű lány, nemigazán szereti a puhány férfiakat.. Valójában félek tőle és ezért nem akarom h ilyen állapotban lásson.. Határozott férfi vagyok, ezt imádja bennem h sose szoktam bizonytalankodni de most sebezhetőnek érzem magam főleg előtte. Szerdán találkoznánk legközelebb de még nem mondtam el neki h mi történt.. Nem szeretnék vele így találkozni..



2020. jún. 8. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, hogy vannak érzéseid! A szabit teljesen megértem, de szerintem a párod a világon az az ember, akihez mehetsz a gondjaiddal és tőle nem kell elzárkóznod. Persze ha nem szeretnéd, hogy lásson mikor sírsz, akkor megértem ha távol akarsz maradni. De sajnoa nem hiszem hogy 1 hét alatt túlleszel rajta, és onnantól nincs sírás. Részvétem.😞
2020. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha az én kutyám meghal a egy hónapig is bombolnek érte, de most hogy a te kutyára gondolok is sírni támadt kedvem, mondjuk én lány vagyok de akkor is. A baratom is sírna ha az övé meghal a es mar oregevske is szegeny néha igyis elpityeredik miatta, ezzel semmi baj én inkább szeretem ha valakinek vannak érzelmei ezt nem vaehatja el a barátnőd hogy érzelmi 0 legyél, amugy meg mi hogy cska egy kutya? Nekem többet ér egy állatot mint bármilyen másik ember szeretete. Szóval részvétem és kitartást elsem tudom gondolni milyen szornyu lehet neked most 😟😟😟😟😥😭😭😭😭28L
2020. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!