Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a barátotok béna lenne az ajándékozásban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy én pl nagyon kreatív típus vagyok, 1 éves évfordulóra fényképalbumot csináltam neki közös képekkel, karszalagokkal, koncertjegyekkel, cuki kis üzenetekkel, úgy általánosságban is mindig jóval előre tervezek minden ajándékozást, akár külföldről rendelek előtte hetekkel stb.

Ehhez képest ő elég egyszerű típus, ritkán ajándékozunk de akkor is letudja szimpla bolti cuccokkal, évfordulóra egy 3 ezer forintos nyakláncot kaptam tőle ami az egyik kedvenc filmemből van.


Nem a pénz a lényeg, hanem ő inkább könnyen "letudja" ezeket én meg készülök mint egy bolond. Pedig ok nélkül, ő egyáltalán nem várja el ezeket, akkor is ugyanígy örülne ha kapna egy sört kb. :D


Nálatok ez hogy megy?


22L , két éve együtt


2020. jún. 8. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

"Nem a pénz a lényeg" "3 ezer forintos nyakláncot kaptam"

Igen, látom, de azért csak szükségét érezted mindenkivel tudatni, hogy csak ennyit költött rád... Odafigyelt rád, tudta, hogy ez az egyik kedvenc filmed és így vett ajándékot. Ez nem a "letudva" kategória.

Nem ő a béna, hanem te vagy túlbuzgó.


F

2020. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg fordítva van. Lány létemre, hiába elég kreatív vagyok ha kézügyességről van szó...nem tudok ilyen ajándékokat kitalálni a pasimnak. Ha szülinap/névnap/karácsony jön, jóval előre megkérdem mit szeretne, vagy csak elmegyünK vásárolni és megveszem ami tetszik neki. Kapott már téli cipőt, rayban szemcsit..szóval sokmindent, és mindet hordja, örül neki,mert végülis ő választotta.

Van hogy néha wishen, ebayen nézelődök, és ha valami apróság tudom , hogy tetszene neki akkor megrendelem, és csak úgy megkapja.

Ő viszont mindig próbál meglepni, és 91 százalékban jó ajándékokat vesz.

Tudja, hogy imádom a csajos cuccokat, főleg a kencéket, és megjegyzi meg kinyomozza épp mit használok, vagy mi fogyott el..és olyan édes szinte mindig olyat vesz amire épp szükségem van. Pedig azért ha női cuccokról van szó, nem lehet könnyű dolga. Pedig egyszerűen meg is kérdezhetné mire van szükségem, de szeret meglepni, és annyira ügyes benne. Imádom :D

2020. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ő ajándéka ia elég kreatív volt. Mégsem a tusfürdő kategória...


Amúgy igen, nekem rosszulesne, ha a párom csak odabszna elém valamit, mert "muszáj", mert feltételezem, hogy ismer engem annyira, hogy többet tudjon ennél. De azért sosem haragudtam, hogy nem készít nekem dolgokat, mert nem jó a kézügyessége. Jobban örülök a vásàrolt dolgoknak általában. A rokonságomban erőltetik ez ilyen kibszott ronda gyertyákat meg szappanokat, amiket ők öntöttek, meg a zacskóba belekúrt teakeveréket és színezett szódabikarbónás "fürdősót". Én őszintén nem tudok örülni ezeknek a gányolásoknak, főleg, hogy utána ki kell tenni a polcra/el kell használni, mert megsértődik az illető. A legtöbb ember caak hiszi, hogy jó a kézügyessége és hogy ezzel örömet tud okozni, egyébként meg jobb lenne, ha fogná magát és venne valamit 2000-ért.


Bocsi.

2020. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább zavarna ha hónapokkal előre stresszelne ilyen baromságokon és ennyire az ajándék lenne a központban.
2020. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt mondanám neki, hogy inkább ne ajándékozzuk egymást, mert így minek.
2020. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem borzasztó béna az ajándékozásban. Egyáltalán nem zavar, simán csak abbahagytuk a tárgyi ajándékozást és csak közös élményeket adunk egymásnak, azt is közösen megbeszélve. Nekem se ez a szeretetnyelvem, neki sem, másban pedig figyelmes és az sokkal fontosabb.

Én pont téged nem tudlak megérteni, az előre tervezgetéssel meg az ezen való agonzálással :D

2020. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nőként én is irtó béna vagyok az ajándékozásban, és egyáltalán nem érzem fontosnak. Ha már ajándékozunk, akkor se drága legyen, inkább személyes, amiből tudom, hogy ismer. (A filmes nyaklánccal pl. nem értem, mi bajod.)

De elsősorban azt preferálom, ha valaki szervez egy közös programot az ünnepekre, az ezerszer jobban feldob, mint egy ajándék. (Egyébként én már a barátaimmal se ajándékozom, mert mindegyikünknek csak nyűg volt.)

Persze mindenkinek más a szeretetnyelve, lehet, hogy neked az ajándékozás, de ettől még nem erőltetheted rá másokra, és pláne nem akadhatsz ki a párodra azért, mert ő nem ennyire buzgó.

2020. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En jobban orulnek a bolti cuccoknak, mert azoknak legalabb hasznat veszem, legyen az akar csak egy nyaklanc is. A kozos emlekeket jobban szeretem a fejemben tarolni, nem szeretem feleslegesen gyujtogetni a kacatokat, diszeket is ritkan veszek, azt szeretem, ha csak olyan targyak, holmik vesznek korul, amiknek valoban van valami haszna, funkcioja. Gyakran tartok selejtezest, amikor kidobok mindent, ami csak helyet foglal, es sajnos egy ilyen karszalagos, fenykepes albumot csak azert nem itelnek kidobasra, mert nem akarnam megserteni a paromat. De pl szakitas utan siman kuka lenne.
2020. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán zavarna. Én is jobban örülnék a bolti ajándéknak, legalább van haszna. A jelenlegi páromtól nőnapra pl. 2 márkás alsóneműt kaptam, húsvétra hajvasalót stb. Én is hasznos dolgokat veszek neki főleg, nem egy szentimentális alkat, inkább gyakorlatias. Persze aranyos az album stb. néha. :) Volt páromtól sok mindent kaptam, neki voltak kreatívabb dolgai, de én a parfümnek jobban örültem. :D 27N
2020. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez szemont lenne, sose lett volna barátnőm. Az albumod kb.a papírgyűjtőben végezte volna.
2020. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!