Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a barátotok béna lenne az ajándékozásban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy én pl nagyon kreatív típus vagyok, 1 éves évfordulóra fényképalbumot csináltam neki közös képekkel, karszalagokkal, koncertjegyekkel, cuki kis üzenetekkel, úgy általánosságban is mindig jóval előre tervezek minden ajándékozást, akár külföldről rendelek előtte hetekkel stb.

Ehhez képest ő elég egyszerű típus, ritkán ajándékozunk de akkor is letudja szimpla bolti cuccokkal, évfordulóra egy 3 ezer forintos nyakláncot kaptam tőle ami az egyik kedvenc filmemből van.


Nem a pénz a lényeg, hanem ő inkább könnyen "letudja" ezeket én meg készülök mint egy bolond. Pedig ok nélkül, ő egyáltalán nem várja el ezeket, akkor is ugyanígy örülne ha kapna egy sört kb. :D


Nálatok ez hogy megy?


22L , két éve együtt


2020. jún. 8. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként falra mászok az olyan ajándékoktól, mint az album amit írtál :D Ha már muszáj akkor inkább valami praktikus vagy hobbihoz kapcsolódó legyen, de mi is inkább közös programot csinálunk.
2020. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Akkor zavarna, ha nyilvánvalóan olyan dolgokat venne, amik nem is illenek hozzám, szerintem a nyaklánccal, amit kaptál, nincs semmi gond.

Én nem vagyok nagyon szentimentális alkat, és bár szép ötlet egy fényképalbum és értékelem a mögöttes figyelmet, de nem igazán érdekelnek az ilyen dolgok. Az ilyen közös fotóval díszített akármik nekem kicsit a kínos és nyálas kategória, amivel nincsen baj, ha a pár mindkét fele ilyen, de én nem vagyok ilyen és a párom sem.

Én se tudnék mit kezdeni egy fényképalbummal. Jobban szeretem a hasznos dolgokat, legyen az bármilyen kütyü vagy könyv vay ékszer vagy akár egy vacsora. Az egyetlen "haszontalan kacat" aminek örülni szoktam az a virágcsokor, mert szép és illatos és pár napig feldobja a nappalit, de egy fotóalbum valami szekrény/doboz alján porosodna, nem lenne szem előtt, nem lapozgatnám.

2020. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A párom minden tekintetben kreatív, csak az ajándékozásban nem. Az elején nagyon rosszul esett, mert én is ilyen fontoskodó vagyok, aztán beláttam hogy csak magammal szúrok ki. Számára sem fontos, hogy jó ajándékot kapjon, ha csak egy bolti tortát kap szülinapjára azzal is tökéletesen meg van elégedve.

Úgyhogy mi évfordulókon, szülinapokon nem ajándékozunk, hanem együtt elutazunk valahova (maximum még kapok azon a napon bon-bont meg virágot, de semmi extra). Tavaly karácsonykor pedig például közös ajándékot vettünk magunknak, egy kávégépet amit már régóta szerettünk volna (együtt élünk).

2020. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Bolti ajándék általában jobb, és ugyanúgy lehet az is személyes, kreatív. Minek kell hetekkel előtte ezen stresszelni? Meg cuki az album, de inkább tinédzser szint. Vagy pl én vennék mellé "igazi" ajándékot is. De mondjuk én eleve jobban szeretem az olyan meglepit, aminek hasznát is veszem, nyilván ettől még örülök ha van mellette valami amit elrakhatok emlékbe, stb.
2020. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!