Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek, ha a párotok csinosabbnak, dekoratívabbnak tartana egy másik nőt?

Figyelt kérdés

Tudom magamról,hogy nem vagyok egy plázacica..mindig is szerettem sportosan öltözködni, de nem tartom magam rondának..viszont ma kiderült számomra, hogy a párom engem nem tart csinos, dekoratív nőnek..Nyilván elmondta , hogy engem szeret, viszont úgy alakult , hogy majd szüksége lesz egy modellre egy kis termékvideóhoz, és elgondolkozott hogy talán jobban járna, ha egy másik nőt kérne fel.

Lehet én túlzom el, de ez nekem annyira furcsa..

Titeket is zavarna vagy csak én túlzom el?

Ez nekem olyan , mintha én nem lennék elég jó nő számára...

Igazából először engem kért fel erre, de úgy érzem, hogy csak udvariasságból és aztán elgondolkozott rajta, hogy talán más jobb lenne a feladatra.. meg mondta hogy akkor ő vesz majd nekem ruhát, olyat amit ő elég jónak tart...??

Rosszul érzem most magam...tudom, hogy sportos vagyok, de tudok én is csinos lenni ha akarok, csak nem vagyok egy szoknyás , tűsarkús típus..

Igazából ha férfi lennék sem tetszenének a tipikus csajos nők..

de közben mégis zavar, hogy elbizonytalanodott ebben a kérdésben , hiszen ezek szerint nem engem a barátnőjét látja a legszebbnek..



2020. jún. 8. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Te egy agyilag éretlen, hisztis kislány vagy. Bolhából csinálsz elefántot.

Jó lenne, ha a munkát nem kevernéd össze a magánélettel. A kettőbe nem ugyanúgy kell gondolkodni.

2020. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

"viszont ma kiderült számomra, hogy a párom engem nem tart csinos, dekoratív nőnek.."

Akkor minek lát? Hogy tud vonzódni valakihez, akit nem tart annak? Én is kiakadnék...

2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a helyzetben teljesen természetes, semmi problémám nem lenne vele. Attól, hogy más nőt (akinek ez a foglalkozása) alkalmasabbnak tart az adott termék reklámozására, még téged is tarthat vonzónak. Ha nem szeretsz tűsarkút és hasonlókat hordani, akkor valószínűleg természetellenesen állna rajtad az ilyesmi és kényelmetlen is lenne, jobban jár egy olyan modellel, aki olyan természetesen viseli, mintha ráöntötték volna. Normális ember nem a személyes ízlése alapján választ modellt, hanem azt nézi, hogy ki tudja vonzóbbá tenni az adott terméket.
2020. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy teljesen igaza van, mert nem vagyok egy Rembrandt :)))
2020. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Most mégis mi a problémád? Leírod, hogy fiús stílusú vagy, ezt szereted, nem akarsz más lenni, de ugyanakkor zavar, hogy elegáns nők nőiesebbek nálad???

Döntsed el, hogy mit akarsz, mert nem lehetsz egyszerre minden.

2020. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy, hogy egy "dekoratívabb" nőt a párkapcsolathoz vagy munkához tud elképzelni.


Mert ha a videóhoz tényleg ő passzol, ám legyen.


Na de a mindennapokban megbecsül, dícsér téged? Csaj hozzád vonzódik? Megtisztel annyival, hogy nem forog a nők után, mint a ringispír? Flörtölget más nőkkel?

2020. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3-mas igen teljesen igazad van..igen amúgy tisztában vagyok ezzel, hogy én nem vagyok az a tipikus nőies nő, sőt azt is tudom, hogy neki soha nem az olyan nők tetszettek, viszont egy kicsit mégis rosszul esik a kis önbizalmamnak, attól függetlenül, hogy tudom, hogy engem szeret....

és az is igaz, hogy nem tudnék természetesen viselkedni, mivel szokatlan lenne számomra.Valóban eltúlzom igazatok van...

Nem is tudok, talán csak azért zavar, mert ha nekem kellene ilyesmi, akkor egészen biztosan csak és kizárólag őt kérném fel, hiszen ő a párom , ő van mellettem és nekem fontos lenne, hogy vele reklámozzam az adott dolgot és ne egy vadidegennel...

De nyilván én sosem voltam ilyen üzleties sem..:D

2020. jún. 8. 21:50
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó, dehogy flörtölget...nem nem semmi ilyesmi...de dicsérgetni sem dicsérget , vagyis dicsérget , de soha nem az öltözékemet dicsérgeti, bár igaz bevallom tényleg nem vagyok csinos...mindig előnyben részesítettem a sportos, kényelmes , praktikus ruhákat.
2020. jún. 8. 21:53
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Oké, hogy elméletben a párodat kérnéd fel modellnek, de gyakorlatban már nem biztos. Persze nem tudom, hogy néz ki, neked nyilván ő a legjobb pasi a világon, de annyi biztos, hogy MINDEN nőnek ő sem tetszene, egy ilyesmi pasira viszont a nők kb 90%-ának (és egyes férfiaknak) csorogna a nyála:

[link]


Egy reklámot nem a saját örömödre készítesz, hanem a nép ízlését igyekszel vele eltalálni. Otthon már annyit gyönyörködhettek egymásban, amennyi jól esik.

2020. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:D megnéztem a fiúcskát, nekem tényleg jobban bejönne a párom , mint ez a fiú, de hát én elfogult vagyok..de igen , értem , hogy mire gondolsz..
2020. jún. 8. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!