Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy magatokat egy friss, pár hónapos kapcsolatban hogy a másik fél túlságosan zárkózott, nem mond el bizonyos dolgokat és titkolózik?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy bizonyos időkre eltűnik és fogalmad sincs róla hogy hova. Vagy csak utólag mond el fontos dolgokat, ugyanakkor a barátok/barátnők előtt titkolja a kapcsolatotokat...


Voltatok már így?


2020. jún. 6. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

És miért nem kérdezed meg, hogy mit csinál?


Ha nem mered, akkor nem kapcsolatban vagy, hanem kiszolgálod az igényeit.

2020. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eleinte finoman beszélgetni akartam csak vele, aztán vártam, de ha nem láttam haladást, inkább hagytam
2020. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam mèg így. De nem gondolod, hogy te egy bizonyos 3. vagy?
2020. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!