Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni , ha én mennék , a másik meg otthonülős?

Figyelt kérdés

Én szeretek kimozdulni , kirándulni , vagy szinte bármit. A másik fél meg leginkább csak otthon szeret lenni.

Ő ilyen , ez oké. De ha már havi egy - két alkalommal csinálná velem valamit ( akármit , bármit )már jó lenne , de nem , azt sem...

Szerintem nem kérek olyan nagyon sokat.



2020. jún. 8. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem illetek össze, szerintem célszerűbb szakítani, ugyanis így halálra fogjátok idegesíteni egymást hosszabb távon.
2020. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem havi 1-2 alkalmat igazán kibírhatna a barátod, még akkor is ha ő otthonulos tipus. Beszeljetek meg, ha nem akkor esetleg barátnőddel, ha van?
2020. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem illetek össze.

Én is otthonülősebb vagyok, de ha valaki rábír, vagy elhív, szívesen elmegyek itthonról ide-oda, ezért én pl. jobban elvagyok egy kimozdulósabb emberrel. Egy ugyanilyen itthonülőssel mint én sose mennénk sehová.

Viszont vannak olyanok, akik társasággal se szeretnek kilépni az otthon melegéből, ez viszont nyilván gond akkor, ha a másik ember meg menős.

2020. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szakítani. Itt nem is csak az eljárkálás hiánya a gond. A párod nem fektet semmilyen energiát a kapcsolatba. Otthon is fent lehet tartani az izgalmat de láthatóan ez nálatok nem működik ha ilyen hiányérzeted van. A párod pár hónap alatt szét fogja cseszni ezt a kapcsolatot. Fel se fogja, hogy egy kapcsolatba energiát kell fektetni, randizni kell stb. Egy ilyen kapcsolat sosem lesz hosszú életű, el fog laposodni, el fog múlni a szerelem. Ha neki ennyire nincs igénye minőségi időre akkor valószínűleg az ő részéről nincs is meg a kellő érzelmi szint.
2020. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Otthon megvan az " izgalom " , csinálunk dolgokat együtt , tök jó , de csak a házon belül... Itt a jó idő, a közelben lévő fagyishoz is el lehetne menni, ebbe szerintem még senki se halt bele. :(

Semmiféle energiát nem fektet bele a dologba , így van , abba a részébe ami a házon kívül van semmiképp.

Ez mindig is így volt , egyre jobban zavar..

2020. jún. 8. 12:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze, főleg, ha ő annyira otthonülős, hogy fagyizni se lehet elrángatni.

Én nagy kiránduló vagyok, imádok utazni, a páromnak inkább az a kikapcsolódás ha itthon pihen. Semmi gond, mert néha én is kibírom hogy pár napig csak itthon chillelünk, meg mióta együtt vagyunk évente az a 2-3 néhány napos kiruccanás még neki is élvezhető, ha meg ennél többre van igényem elmegyek családdal/barátokkal. Ha ennyi kompromisszumkészsége se lenne, én elhagynám...

2020. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ez a különbség szerintem áthidalható lehetne, de csak ha a barátod nem lenne ennyire lusta és nem szarna ennyire a fejedre. Így viszont szerintem esélytelen.
2020. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni. Nekem egy ilyen kapcsolat 2.5 évig működött, de már bánom, hogy addig húztam. Felesleges volt.
2020. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen pasim volt. Szétmentünk. Ő sehova nem volt hajlando eljönni velem. Sóher is volt. Az ilyen pali kuka,semmit nem ér.
2020. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Kuka ,most dobd még nem késő
2020. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!