Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok nekem tanácsot, ötletet, hogyan tudnám ezt úgymond “átvészelni”?

Figyelt kérdés
Még friss a dolog, 1 hónapja foglalkozunk egymással, nincs még kimondva sem hivatalosan, hogy együtt vagyunk. Tudni kell, nagyon pörgős életet él, rengeteg dolga van nap mint nap, szinte egész nap úton van. Ezáltal van, hogy egy nap szinte alig váltunk pár szót. 1 hete történt vele valami, amit nem szeretne elmondani, mert senki sem tudja, se semmi, de beszéltünk erről, és azt mondta, hogy se nem családi gond, se nem nő van a dologban se semmi ilyesmi, ne idegeskedjek, stb. Igen, meg is értettem, csak bennem mégis bennem van az a félelem, az idegesség, hogy mi lehet vele egész nap, stb. Mi a véleményetek erről? Csak én aggódom túl az egészet? Tényleg semmi ötletem sincs, mi lehet a gond.

2020. jún. 8. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki időt, majd csak elmondja. Ha faggatod, vagy ideges leszel rá amiatt, hogy nem mondja el, csak rosszabb lesz.
2020. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rá vagyok ideges, csak idegeskedek egésznap, hogy mi lehet vele, stb.
2020. jún. 8. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is ideges lennek, mert vagy ne mondjon semmit, vagy legalabb korvonalakban.

Tisztelem altalaban parkapcsolatban is a privatszferat, de ez igy tul megfoghatatlan, es en azonnal szornyusegekre gondolnek.

2020. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom ezt most megfejteni sajnos, de ezt sosem értettem.


Minek kell az ideget bele rakni a másikba feleslegesen.


Az előző hozzászólóval értek egyett. Minek beszélt erről, ha nem akarja kifejteni...

2020. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell átvészelni. Ha nem felel ez meg neked, akkor ne foglalkozz vele.


Én nem tudom elviselni az ilyen játszmázós embereket. Ahogy írták is, direkt felcsigáz, aztán hülyét csinál belőled azzal, hogy nem mondd semmit. Ha az ilyen viselkedés rendszeressé válna el is hagynám. Öreg vagyok már bohócnak.

2020. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

(1. vagyok) Tereld el a gondolataidat, hogy ne folyton ezen idegeskedj, nagyon nem tudsz mást csinálni.

Amúgy egyetértek az előzőkkel, tényleg kissé görény húzás, hogy direkt idegesít téged is, de nem mond konkrétumokat. Ha sokáig nem fejti ki, akkor azért már számon kérném, és nem hagynám, hogy ebből rendszer legyen.

2020. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vigyázz egy ilyen emberrel. Egyrèszt ez a "túl pörgős èletet èl" eleve nem szerencsès, így hogy lesz ideje rád? A kapcsolatokra, mikor napjában 1-2 szót alig tudtok váltani? Ha ez időszakos, akkor mèg rendben, de ha ez az általános èletritmusa, akkor el kell gondolkodni rajta, hogy ez neked mennyire fekszik. Nekem mondjuk nem kellene egy ilyen "mèrgezett egèr" az biztos. Èn szeretem èrezni a hètköznapokon is, hogy van párom, nemcsak arra a pár órára mikor időt tud rám szakítani a nagyon pörgős èletèben. De ezt neked kell tudni, csak mèg időben gondold át, mèg így az elejèn, nehogy az legyen, hogy teljesen belehabarodsz, aztán még csak szenvedsz mert egèsz hèten alig tudsz róla valamit, meg már 1 hete nem találkoztatok...

A másik, amit a többiek is említettek, hogy ki nem állhatok, mikor "mondok valamit, de mègsem". Ha olyan nagy titok, akkor egyáltalán meg sem kellett volna említenie. Na mindegy.

Mèg csak 1 hónapja találkozhattok, ne menj bele vakon mindenbe, ami neked annyira nem is felel meg. Gondold át.

2020. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!