Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőmmel nehézkes a kapcsolatunk a politikai nézetei miatt ?

Figyelt kérdés

Nagyon szép és jó volt minden addig amig ki nem derultek a politikai nezetei ... mivel en mszp-s vagyok ezert nem fogadom el hogy ő jobbikos , es o ezt nehezteli :((( azeretem ot , nem akarom elhagyni de ez igy eleg kaki :((

43F



2020. jún. 9. 04:11
 1/10 anonim válasza:
83%
Nem ez határoz meg egy kapcsolat már ne is haragudj:)
2020. jún. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

43 évesen tini vagy?

Ha nem tudod elfogadni, szakíts vele.

2020. jún. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

ez nem is olyan nagy különbség!

Sőt, Gyurcsány-utálat összeköt!

2020. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Szinte ugyanaz :DDD
2020. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Azt se tudom mi az az mszp es jobbik semmit nem is tudok roluk es nem foglalkozok ezekkel nem h ez hatarozzon meg egy kapcsolatot es ezen muljon h vkit “szerethetek-e “
2020. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

#5 azért ez gáz, ennyire tudatlannak lenni.

Van, ahol tényleg számít a világnézeti különbség, de én tuti megpróbálnám, hátha mégsem olyan zavaró.

2020. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
igenis számít a különbség, mert ez valahol világnézeti is. Pl. a férjem fideszes, kezdetben mikor még rendesebbek voltak, mindketten rájuk szavaztunk, de amióta a fidesz egyre durvább lett az évek alatt, én szkeptikus lettem és elpártoltam tőlük, férjem viszont nemhogy elpártolt, de igazi fidesz rajongó lett. Ha hazajön és mond valamit hogy az a szemét ellenzék ezt meg azt csinálta és tényleg valami nagyon negatív dologról van szó, egyből rákeresek a neten és én mondom neki, hogy na látod, nem is úgy volt, el kéne olvasni az ellenvéleményt is. De nem érdekli. Ahogy a fidesz egyre több mindent enged meg magának, úgy az ő személyisége is r@sszistább és egyre szexst@bb. Szerinte én liberális feminista vagyok, szerintem meg csak egy érző nő. Határozottan érezhető rajta a politikai változás ahhoz képest, ameilyennek megismertem. Bár lehet eddig csak elnoymta magában a dolgot, de legalább volt kontrollja. Már semmiről sem tudunk bezsélgetni úgy, hogy egyetértenénk és nem nagy politizálásra kell gondolni, hanem hétköznapi témákra. Sajnos muszáj vmilyen okból pártot választani a szavazáshoz, de aki a saját választott pártjától mindent elfogad, az nagyon önállótlan gondolkodású ember. Eleve a személyisége is taszít, miért kell utálni másokat és miért kell mindent a nőkre kenni? Én biztos ha új pasit keresnék, tutira kikötném hogy elvakult fideszes, jobbikos kizárva.
2020. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
És igen, fogok keresni hasonló gondolkodású embert magamnak barátnak, mert sajnos így a férjemmel a világnézeti különbségek eléggé eltávolítanak és magányos vagyok, hogy nem tudunk lelkitársak lenni, egy hullámhosszon lenni. A házasság, gyereknevelés hétköznapi beszélnivalói sajnos kevesek. nekem kevés.
2020. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 readymix válasza:
7/8 Az írásodból azt veszem ki, hogy alapvető intellektuális különbség lehet köztetek és ez nem libsi duma. Ez korábban is meg lehetett már, de valószínűleg ez a politikai/nézetbeli/szemléleti különbség élesítette fel. Én sohasem szavaztam a FideSS-re, mert Orbánon jó korán átláttam és sajnos bejöttek a megérzéseim, valami nem stimmelt nála már az elején, de a felbukkanásakor és az azt követő pár évben még nem tudtam megfogalmazni, hogy mi az. Orbán nem egy jóhiszeműen hibázó, tévedő vezető, hanem egyszerűen egy szar ember. Gonosz, manipulatív és műveletlen. Nagy különbség! A FideSS-nek és a Csuti Vajdának van egy szektás támogató magja, ők ha piros hó fog esni, akkor sem fognak elpártolni. A szembesülés és a beismerés kellemetlen dolog, főleg a férfiak számára. Amúgy a sajnos kevés elpártoló/elbizonytalanodó között sokkal több a nő, úgyhogy teljesen normális a "pálfordulásod", mert ami most történik Mo.-on, abból semmi jó nem fog kisülni a többségi, mezei állampolgár számára. Aki teheti, fiatal, jól eladható szaktudása van stb., annak el kell menni... amíg még lehet. A gyerekeim ezt tették és nagyon bejött nekik.
2020. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég! Vannak még emeszpések? Ha az én párom az lenne az engem is rohadtul zavarna. mondjuk az is zavarna a fideszes vagy dékás lenne🥴
2020. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!