Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem lehet probléma? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet probléma? Nem tudom mi legyen a baratnőmmel kapcsolatban (Lelki fájdalom)

Figyelt kérdés
Egy hete lefekudtunk a baratnommel es egyaltalan nem tudtam elmenni. Mar aznap este tudtam hogy ebbol nekem lelki fajdalmam fog adodni. Ez elott tenyleg semmi gondom nem volt ereztem hogy szeretem,szerelmes vagyok bele :( Es amiota van ez a lelki fajdalmam ugy erzem vagy latom hogy ez a hatterbe szorulhatott. Amikor vele vagyok akkor is jelen van ez a nyomas es nem tudok masra koncentralni. Szakitani nem szeretnek mert mar sirtam is a gondolataim miatt mert amugy jol elvagyunk es ez volt az elso alkalom hogy nem tudtam elmenni. Tudtok valami velemenyt mondani errol? :( Segitsetek legyszives ha tudtok!

2018. jan. 29. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Szia kérdező, és mi okozta a lelki fájdalmat? 16/F Írj privátot, ott könnyebb megvitatni, könnyebb követni a válaszodat. Van pár ötletem, hogy mi miatt lehet ez, és megpróbálok segíteni. :)
2018. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ez attól is lehet hogy nem voltàl rá készen ami teljesen normális:) nem tudnád bővebben kifejteni ?
2018. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!