Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitöl lehet vonzo egy egyszerü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lehet vonzo egy egyszerü növel élni? Ki miért marad a pàrja mellett hosszu tàvon?

Figyelt kérdés

Föleg felnöttek érdekelnek vagy csalàdos szülök akiknek "komolyabb"az élete vagy fixebb.


Én olyan tipus vagyok akinek az élete kicsit adrenalinszegény, nincsenek bulik haverok csavargàs, zenélö kocsival bandàzàs, vagy bàrminemü izgalom, hasfogos röhögés az èletemben.

Kb full "àtlagéletem"van, tanulok dolgozom, otthon takaritok, stb.


Viszont a kapcsolataimban ugy tünik hogy a sràcok vagy ràncigàlnak magukkal haverokhoz, csalàdjukhoz folyton, vagy lelépnek a haverokhoz, anyuhoz, es mintha csak mellettem élnének és nem velem.

Vannak akiket motivàl ahogy tanulok karriert epitek, lemàsolnak es sikerrel sétàlnak felfelé, tölem kérnek tanàcsokat stb, aztàn mint hasznàlt rongyot eldobnak.

Mindig lelépnek mintha nekik több kellene egy sima nyugis àtlagélrtnél.

Lehet nekem is több kellene ennél.


De mi lenne az amivel szivesen maradnànak velem kapcsolatban?màsok mièrt maradnak a nö mellett 4 vagy 8 10 év mulva is??


Ffi gondolkodàs érdekelne



#mitöl hü #mitöl marad egy férfi
2020. jún. 9. 08:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Csak mert millio nö ugy él, hogy munka, csalàd, bolt hàromszöge, mègsem hagyjàk el öket.

Engem meg igen.

öket miért nem, engem miért?

2020. jún. 9. 08:53
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Rosszul választottál, ennyi.


Nagyon nem mindegy, hogy milye férfival jöttél össze.. ki kell szūrni a megbízható társat.. Aki megbízhatatlan, látod, rajta, hogy nem kötōdik hozzád eléggé, azon nem tudsz változtatni.

2020. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan srácot választottál aki megfelelő melléd. Neked valószínűleg nem bulizós, utazós, haverokkal iszogatós fiú kellene hanem felnőttesebb, nyugodtabb típus.
2020. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezen már én is sokat gondolkoztam. Arra jutottam, hogy ezeknek a nőknek az élete lehet, hogy átlagos, egyszerű, "unalmas", de a személyiségük ettől még nem. Az érdekes, szórakoztató, kellemes.

+ tényleg nem mindegy, milyen típusú férfiakról van szó. Az aktív, pörgős, "élni" akaró, beszédes, szociális, inkább extrovertáltnak számító típusnak ez kevés, nem fog megmaradni. Aki nem ilyen, azzal pedig nehézkesebb lehet összejönni...

2020. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, mint te csak férfi.
2020. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Én is ilyen nyugis életet élek, introvertált is vagyok nagyon. De unalmas semmiképp.

A pasim 2 éve velem van, nem unjuk egymást. Van hogy együtt bandázunk más emberekkel, de ritkán.

A pasim oda megy ahova akar, nincs megtiltva meg nem hisztizek ilyesmiken, de azt vettem észre ő sem annyira szeret elmászkálni, kocsmázni nélkülem.

Néha elmegy a tesojához és ennyi. Pedig van, h még küldöm is a haverjához, hogy nehogy az legyen, hogy itt rámun :D

Ha kocsmázni, bulizni megyünk akkor szereti ha együtt megyünk.

Kirándulni szoktunk még, nyaralgatni.

Pedig ő elég extrovertált, de úgy látom a nyugis élet is megfelel neki.

2020. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1 Te csak ennyit látsz abból a millió nōbōl, ez nem jelenti azt, hogy annyira egyszerūen lennének.


Tulajdonképpen te az anyákról beszélsz, akik gyereket vállaltak.

Az a vicces, hogy nem ismered ezeket a nōket, bármelyik nō, akibōl anya lesz, a gyereknevelés mellett megváltozik az élete. Korábban ō is lehetett bulizós, neki is lehetett fiatal kora, amikor kiélte magát, aztán a családalapítás mellett ez eltūnik...

Elég felületes képed van a többi nōrōl.

Aki sok éve élettársi viszonyban van valakivel, ott évek múltán nem lesz annyira szenvedélyes és romantikus a kapcsolat, mint a legelején, a párok élete rutinossá, megszokottá válik. Ettōl függetlenül az ismerkedés és kapcsolat kezdetén ezek a párok sem egyszerūnek és unalmasnak ismerték meg egymást. A kapcsolat elején sokan izgalmasnak tūnhetnek, többnyire ez hozza össze a párokat, senki nem jönne össze olyannal, akit nem tart érdekesnek.. de idōvel mindenki megszokottá válik, akivel eltöltöttél 10+ évet...

2020. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, te visszafogott csajként pont olyan menő és társasági srácokat akarsz, mint a nálad aktívabb csajok, aztán csodálkozol, hogy elhagynak? Lényegében saját magad szúrod tökön. A többi hozzád hasonló csajnak annyi a titka, hogy magukhoz illő, visszafogottabb srácot választanak.
2020. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az inkább jó, ha visznek magukkal a haveros programokra vagy szülőkhöz. Én örülök az ilyennek. Meg pl párom haverjainak is ott vannak a barátnői mindig. Persze emellett vagyunk sokat kettesben is,meg külön - külön is találkozunk barátokkal, szóval így nincs ezzel gond. Személyiség, kapcsolat mélysége sokat számít mondjuk. Tudjatok együtt nevetni, kettesben se unatkozzatok, hasonló értékrend legyen meg stb. Biztos megtalalod te is a hozzád illő férfit :)
2020. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!