Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseg! Laikus velemenyekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Laikus velemenyekre lenne szuksegem! Nem szeretnek elvakultan elni?

Figyelt kérdés

Par hete meselte parom, hogy egyik ellentetes nemu, tavoli ismerose erdeklodott nala, hogy nem e tud esetleg valamilyen munkat. Baratnom mondta, hogy hozzajuk pont keresnek egy embert (moziban dolgozik) En kifejtettem a velemenyemet, hogy nem lenne tul jo otlet (nem reszleteznem, hogy miert, a ferfi multjabol,magatartasabol kifolyolag) es hogy engem zavarna, szoval megkertem, hogy inkabb ne szervezze be magukhoz. Baratnom ennek ellenere benyogta mult heten, hogy ma megy interjura az ismerose. Rosszul esett, mert direkt megkertem, illetve, hogy egy szinte idegen erdekeit elorebb tartja, mint azt, hogy en hogy is erzek. En latom rosszul? A multunkban tobbszor volt abbol konfliktusunk, hogy o meg akar felelni mindenkinek es kedves szeretne lenni masokhoz, de olyan eseteket szult neha ez a dolog, hogy engem a semmibe nez olyankor. Peldaul szorakpzohelyen nem akarta megbantani a masik ferfit, ezert leallt vele iszogatni es egesz este vele volt, st.b stb.


Tudom, hogy nagyon szeret, erezteti. Nem szeretnem megvaltoztatni, o ilyen. Viszont hosszutavon nekem ez nem fog menni. Agyalnek ezeken a dolgokon,(tudom, hogy lenne meg ilyesmi pelda a szemelyisegebol kifolyolag) nem szeretnek neki "hisztizni", illetve hogy ilyen viselkedest tanusitsak neki es magamnak. Elgondolkodtam, hogy lehet jobb lenne, ha kulon valnanak az utjaink.


Koszonom elore is a velemenyeket


2020. jún. 9. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen szinten megfelelési kényszeres emberektől menekülni kell. Kétszer ugrottam ilyenbe bele, totális katasztrófa. Aki senkinek nem tud nemet mondani az érdekes módon neked fog először. Mert úgy van vele, hogy te a párja vagy te majd megérted. Tényleg érdekes jelenség amikor szépen lassan az utolsó utáni helyre kerülsz a megfelelési kényszere miatt a fontossági sorrendben. Rajtad kívül senkinek nem mond nemet, neked viszont egyre többször. Nem tudsz ezzel mit kezdeni, az ilyen embert egyszerűen csak hagyni kell, sosem lesz vele értelmes jövőd, sosem leszel prioritás.
2020. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ki nem állhatom az ilyen embereket. Én már a szórakozóhelyes dolog után léptem volna.
2020. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az interjúsban így kívülről nem látok problémát, és azt sem hogy neked miért fáj, még ha gyökér is a pali. Vagy nem veszik fel, vagy idővel kirúgják ha tényleg problémás, ha meg a barátnőd befekszik neki mikor nyomul rá, nehogy megbántsa, az egyenlő azzal hogy értelmetlen a kapcsolatotok. Egyébként nem az idegen érdekeit tartotta előrébb, hanem saját magáét, mert megint félt hogy nem segít valakinek és csalódást okoz, mikor lenne lehetőség rá. Megint arra az érzésre vágyott hogy valaki hálás neki amiért csinál érte valamit, mert ebből meríti az erejét, az élete értelmét.


Szerintem amit ebbe beleláttál, az már inkább a múltból jövő rossz élmények miatt van, amiken nem tudtál túllépni.


Mikor iszogatott a buliban a palival aki rámozdult, miközben tett rád, mondván nem merte elküldeni, nem akarta megbántani - na akkor kellett volna viszlátot mondani.


A változást neki kell akarnia, hogy ne engedje hogy minden hülye kihasználja, csak mert megakar felelni mindenkinek (amit egyértelmű hogy nem lehet). Ha nem látja be hogy ez gond és nem csinál ellene semmit (= megfelelő döntéseket hozni és/vagy elmenni szakemberhez), akkor nem tudsz mit tenni, csak szenvedés lesz. Talán pont az indít majd benne be valamit, hogy te is elmész, de ez már az ő dolga.

2020. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Az én exem is ilyen volt.

Nemhogy a húga szava is fontosabb volt az enyémnél, de szomszéd, postás, pénztáros...


"Nem akartam bunkó lenni..."

Pedig volt két gyerekünk is már.

Örülök, hogy léptem, a gyerekekkel bazi jó a kapcsolatom,amúgy meg felszabadulás volt.

2020. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem inkább te viszed túlzásba a kontrollálást, ès nagyítod fel, èrtelmezed maskèpp a barátnőd viselkedèsèt?

Nem tudom mi a gond a sráccal, gyanítom leginkább fèltèkenysèg miatt nem akartad, hogy ott dolgozzon. Mert amúgy szerintem ez tök normális, hogyha tudok egy munkáról, ès pont èrdeklődnek, akkor segítünk.

2020. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!