Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek ha a párotok féltékeny az ellenkező nemű legjobb barátotokra?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy kapcsolatom a barátom túlzott féltékenykedése miatt. Egyszerűen nem bírtam tovább elviselni amit művelt. A legjobb fiú barátommal évek óta ismerjük egymást, soha nem volt köztünk semmi, nincs és nem is lesz. Nem tudok rá úgy gondolni, hogy együtt legyünk, és fordítva az ő részéről is így van. Még amikor volt barátnője, az én párom nem bírta elviselni hogy egy másik f.szos emberrel is szoktam társalogni, elvárta volna, hogy szakítsak meg vele minden kapcsolatot, tiltsam le. Hiába próbáltam vele megbeszélni. Én meg erre nem vagyok vevő. Mindig minden kapcsolatban így van ez, hogy fiú barátom nem lehet? Én nem féltékenykedtem rá soha, pedig a munkája miatt sok kis csinos lánnyal találkozik. Ha ez így van, hogy a párkapcsolat és a fiú barát nem fér meg egymás mellett, akkor inkább a párkapcsolat nem kell.

2020. jún. 11. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok.
2020. jún. 11. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem jövök össze féltékenységre hajlamos emberrel, rengetegen vannak, akik nem ilyenek és ez hamar kiderül azért. Nálam elfogadhatatlan egy kapcsolatban, az ilyen embert meghagyom azoknak, aki egyetért vele.
2020. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mindennek van egy határa. Az nekem nem fér bele, hogy előre tervezetten kettesben programok, vacsora, utazás.
2020. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Úgy kezelem, hogy nem jövök össze olyan emberrel, aki féltékeny és paranoiás.
2020. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De pontosan miért féltékenykedett? Csak azért, mert jóban vagy egy másik férfival?

Nekem a legjobb barátaim férfiak, 10 éve vagyunk jóban. Minden páromban volt egy egészséges "féltés", de rájuk soha nem féltékenykedett egyik se. Ismerték is egymást, világos volt hogy nincs köztünk semmi.

Vagy vonzod a betegesen féltékeny alakokat, vagy ők látnak valamit amit te nem, vagy csak nem akarod magadnak bevallani. Például, hogy bejössz a haverodnak.

2020. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért mert barátilag jóban vagyunk. Ez már nem egészséges féltés volt. Mik az intő jelek hogy a másik fél féltékeny?
2020. jún. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!