Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenlegi párommal 10hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi párommal 10hónapja vagyunk együtt.Nagyon zavar hogy ő sosem kezdeményezi a szexet,annyival lezárja hogy ő ilyen.férfiként nekem ez rosszul esik hogy három hetente szexelünk kb. kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
február óta lakunk együtt Ausztriában,az elött hazajártam hozzá.De az elött sem volt olyan amilyenek lennie kellett volna.Úgy gondoltam ha együtt leszünk jobb lesz,de nem lett így.Három hónapig volt munkanélküli,akkor azt gondoltam csak a munka hely miatt ilyen mert nem egy eltartott fajta lány,és most sem más a helyzet!Én spontán megszoktam lepni a nyelvemmel akkor oké adolog de ő soha semmit nem csinál,mondtam neki nem az a lényeg,hogy kapja be vagy valami csak csináljon valamit amitöl érzem hogy igen is kellek neki,de semmi.Már nem tudom mi tévő legyek vele.ö 32 én 24 vagyok én úgy gondolom egy ilyen korú nönek tudnia kellene hogy hogy bánjon egy férfival.
2020. jún. 11. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Megmondta, hogy ő ilyen. Miért nem lehet elfogadni, hogy neki ez a mennyiség elég. Ha neked több kell keres más nőt , egyébként meg attól, hogy tudja mit kell csinálni, hogy egy férfinak jó legyen még nem egyenlő azzal, hogy akarni is fogja ezeket csinálni....stb

26N

2020. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
En sem szoktam gyakran kezdemenyezni, ettol fuggetlenul nem haromhetente szexelunk, hanem maximum 2-3 naponta, mert a parom kezdemenyez. Ha CSAK rajtam mulna, akkor szerintem kb hetente egyszer szexelnenk. Nem arrol van szo, hogy nem tudom, hogy kell egy ferfival banni, egyszeruen sok no mashogy mukodik, nektek kb felall szinte barmitol, sok nonek viszont alapesetben nem jut eszebe a szex csak ugy napkozben. Ezert kezdemenyez 80%-ban a parom, mert igy eleri, hogy felizguljak es szexelni akarjak. Attol nem jon meg a kedvem, hogy csak ugy vagyok es csinalom amit epp csinalok.
2020. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ilyennel még nem találkoztam ezért nem tudom hova tenni,kezelni a dolgot.De ha én nem érek hozzá akkor tuti megcsalom,akkor tuti nem kívánom! és akkor ez így jogos?Ha tíz percel késöbb érek haza a munkából már hallgatom az áldást. 24 vagyok persze hogy fel áll akár egy fuvallatól is! De ne mondjátok már hogy ha egyáltalán nemnyúlsz hozzá a férfihez az egészséges!
2020. jún. 11. 21:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, inkább kezdeményezz többet, ha mindketten többször akarjátok.
2020. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Egészségesnek semmiképp sem egészséges. Arra gondoltál már, hogy valami trauma állhat a háttérben? Korábban nem érte a barátnődet szexuális erőszak? Esetleg nem tiport bele valaki nagyon a nőiségébe?

Arra gondoltál már, hogy esetleg a hormonháztartása nincs rendben? Vannak olyan hormonzavarok, amik libidócsökkenést okoznak. Nem szed esetleg fogamzásgátló tablettát? Egyéb gyógyszert, aminek lehet ilyen kellemetlen mellékhatása?

Nem egészséges a barátnőd viselkedése, és nagyon-nagyon sok türelemre lesz szükséged, ha rá akarod terelni és végig akarod kísérni a gyógyulás útján.

2020. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Savlekotő ***** válasza:
64%

Tehát nem akar veled együtt lenni olyan mintha nyűg lenni neki a szexualitás,de közben meg hergeli magát hogy megcsalod,és 32 éves,szerintem magad érdekében szállj ki ebből gyorsan,24 évesen ne egy sérült traumatizált vagy vallásos nővel nyűglődj..

70F

2020. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele és beszéld meg , hogy jól esne neked ha ő is kezdeményezne.

Csak ez segíthet

2020. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Természetesen minden lehetőségen gondolkoztam.Leültem már vele beszélgetni ennyit volt a válasz ő ilyen!Annyiról tudok hogy volt aki megcsalta ezen kívűl nem tudok olyanról ami nagy trauma lett volna neki.(Bár ez is elég rossz egy nőnek) Az volt az érdekes ameddig tablettát szedett addíg aktívabb volt!

De ma szexel várt haza..

Kezdem azt hinni hogy szimplán csak NŐ.Aki megérti öket az tud fát is hegeszteni 😀😀😀De adok neki időt és meglátom mi lesz.Azért mégis csak fel adta értem az otthoni karrierjét.Volt egy balesetem az ő kocsijával és egyáltalán nem érdekelte az autó csak hogy épségben állok mellette. Többnyire kajával is vár haza.Szóval nem az a fajta nő akitől egy ilyen dolog miatt meg kellene szabadulnom! Csak azért a szex mégis csak egy Nagyon jó dolog 😀😀

2020. jún. 12. 22:21
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj ne hagyd , hogy le rázzon annyival, hogy ő ilyen.

Próbáld vele meg érteni , hogy te többet szeretnél és ne legyen önző, hogy csak a saját igényeit nézi

2020. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Két féle nő létezik, ahogyan fentebb is írták. Aki kezdeményezőbb, és aki kevésbé. A férfiak válasza ebben az esetben nem feltétlenül ad neked pontos információt.(Bocsi) Ki ismerhetné jobban a nőt, mint maga a NŐ.

Tehát, kezdeményezz többet, mert ő nem "ilyen"! De ne is bántsd miatta! Te eleget kezdeményezel?

Mindkettőknek jó a szex?

A te szexualitásodat is tedd rendbe, ne csak a másikét akard! Ne egy ettől az oldaltól várj segítséget! Állj a sarkadra, beszélgess vele, legyél férfi!A többi a te dolgod!


38L

2020. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!