Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeillek a barátommal? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeillek a barátommal? (a leírtak alapján nemtudom mit tegyek) :/

Figyelt kérdés
Úgyhiszem,szeretem..De amikor csak a motorokról,autókról,és hasonló dolgokról beszél a barátaival én alig szólalok meg egyszer-kétszer.Nemigazán tudom önmagamat adni sem elöttük sem pedig előtte.3 év van köztünk.Nem tűnik soknak ha őt választottam,de nem akarok még lefeküdni senkivel sem és vele mégúgysem.Most ugyan(haminden jól megy)elemgyek vele és a barátival nyaralni 3 napra és úgy gondolom majd utána szakítok vagy sem.De a szakítás előbb-utóbb megfogtörténni,az én részemről biztosan mert hamarosan iskolakezdés és sulira nem tervezem,hogy barátom legyen..Jah és ezen a nyaraláson mindent ő fizet nekem egyébként,utána meg szakítsak vele?ô)Szóval ha előtte szakítok azis gáz,ha utána azis gáz.:/:SS Valami jótanács?
2010. júl. 31. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ne szakits vele :) de ha muszáj akkor inkább elötte, azért ne legyél ennyire ri.banc :)
2010. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Előtte szakíts vele, vagy közöld vele mit érzel és ha ezek után is el akar vinni akkor egy úriember.
2010. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
hányok az ilyen lányoktól, ne használd ki tovább, mond el neki mi a pálya... legyen már benned tartás baxki
2010. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
ja kb 14 lehetsz. neked nem való még a párkapcsolat (megjegyzem, idősebbeknek se nagyon) úgyhogy szakíts még nyaralás előtt. de ha szereted őt, akkor ne szakíts csak a suli miatt.
2010. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

A leírtak alapján te nem is vagy szerelmes!

Akkor meg miért vagy a fiúval?

Ha nem érzed jól magad vele, mondd meg neki őszintén, és csináld azt, ami örömöt okoz.

2010. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

hát te jó hülye vagy,már bocs!

szerintem sem lehetsz 14nél több!

mond meg neki,ezért ne pazarla rád az idejét,ráadásul feleslegesen!

amgy eléggé számitó vagy,az tetszik h fizetné a nyaralást,de amúgy (én úgy vettem észre)ki nem állhatod!

meg nem fexel le senkivel PLÁNE vele nem!pffff...

2010. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1.még nem fogok és ha miden jól megy akkor még utána sem,nem vagyok olyan..

2.nem tudom mi lenne ha még utána is szívesen elvinne..:/

3.az a bajom,hogy még nem tudom mit akarok..és erről vele is beszéltem már..

szóval ennyit a"legyen már benned tartás"részről..

4.nem az a kérdés,hogy nekem való-e vagy sem..márbocsánat..

és a sulihoz hozzáfűznék annyit,hogy ez csakanyiban befolyásolná a dolgokat,

hogy rengeteg kötelezö és általam szeretett tevékenységeim miatt nem tudnék elég,

vagy annyi időt szánni a barátomra amennyit szeretnéék..

5.énsem nevezném magam szerelmesnek,de jó vele és szeret engem..

2010. júl. 31. 16:52
 8/23 A kérdező kommentje:
félre értettél,nem tetszik h fizetné..szóltam h majd één de erősködött igy ráhagytam.(ésnemvagyokszámító..)
2010. júl. 31. 16:54
 9/23 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy r*banc vagy!Emlékeztetsz pár osztálytársamra...Ha nem szereted minek vagy vele?!És ha meg szereted,akkor csak azért szakítasz vele,mert suli lesz?És akkor mi a p*csa van???Nem érsz rá egész hétvégén,mert tanulsz látástól mikulásig???Ne idegesítsél már!!Akkora f*szság amit leírtál,hogy ordít magáért...a stílusodból kiindulva jó ha vagy 13...csak az a baj,hogy aki ilyen 13 évesen az ilyen is marad...élő pl. az osztálytársaim...Szánalmas vagy!!
2010. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és 14-nél nem vagyok több igen..sőt pont annyi..és úgy gondolomnem nekem való a sex..még biztos h nem és föleg azértnem velemert tudom h ő szeretné..és ő tudja h én nem..azugymijen máár..-.-
2010. júl. 31. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!