Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engeditek a párotoknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engeditek a párotoknak, hogy belenézzen a telefonotokba, számítógépetekbe?

Figyelt kérdés
Kommentben leírhatjátok a párotok nemét. Kíváncsi vagyok, hogy nők akarnak inkább turkálni a másik telefonjában, vagy fordítva?

2020. jún. 13. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Senkinek nem engedem, több okból se. 1. Ha nem adtam rá okot, mégse bízik bennem, akkor hagyjuk is. Ilyen emberre nincs szükségem. 2. Önálló lény vagyok, vannak személyes tárgyaim, amihez másnak nincs köze. 3. Ha mond valamit a magánélethez való jog...Amit egy 3. személy(pl.barátnőm, testvérem stb.)nekem mond/ír az nem tartozik rá, ezért írja nekem és nem neki.

Azért volt egy, aki belenézett. Hiba volt. Talált benne olyat, amit félreérthetett(teljesen alaptalanul.) Így ért véget értelmetlenül egy jó kapcsolat.

Én senkinek nem néztem még bele, és nem is tervezem.

Én nő vagyok, a "turkáló" pasi volt.

2020. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!