Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a barátnőm, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátnőm, hogy a kaja miatt elkezd velem cirkuszolni?

Figyelt kérdés

Mennyit költök kajára, mennyit eszek.. nem veszem észre magam? Szó szerint belém állt... el is jöttem otthonról és azt hiszem a ma éjszakát az autóban töltöm.


A cirkusz abból indult, hogy neki álltam egy fél órája húst sütni és ezen kiakadt.


Ma egyébként 2 hamburgert ettem ami 2400 Ft volt. (Ez egész napra vonatkozik) Nem eszek mindennap nap ezt hozzáteszem.


A másik dolog, hogy megkaptam azt, hogy milyen sokat elzabálok a tészták alatt. Szoktam venni ilyen kínai tésztát és abból 2-t szoktam megcsinálni általában egyszerre és volt, hogy egy nap meg sikerült enni belőle 4-et. Mert délelőtt is azt kajáztam meg délután is. Ez 4*250 Ft. Megkaptam azt is, hogy megeszek 2 csomag szalámit egyszerre. Igen, szintén a 2*100g 2*250 ft szalámiról van szó.


Ti szakítanátok az ilyenek miatt? vagy tényleg én vagyok a rossz?

Nyugodtan megmondhatjátok, ha igen.


Azt aláírom, hogy az utolsó 2 hétben többször volt, hogy rendeltünk kaját pizzát, meg ilyesmi arra tényleg elment azért pár ezer forint, de ő ugyanúgy evett pizzát, meg rendelt ő is, mint én és nem ő fizette egyiket sem, hanem én.


2020. jún. 15. 22:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
47%
Szakítanék.
2020. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
96%

Mit fogsz te itt kapni...


A kaja rovatban az ilyen kérdések alá mindig odaront egy rakás troll, akik leírják, hogy ők heti 218 forintból esznek, egy hónapig, 4-en, mert ők tudnak spórolni és főzni.

2020. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
60%

Annak a szaláminak mennyi is a kg-s ára?

Miért nem eszel inkább normális kaját? Miért kell ilyen sz..rokat enni? Ebből csak oltári nagy problémáid lesznek, meghízol, és rá fog menni az egészséged. Mivel, teljesen egészségtelenül étkezel.


Főzzetek együtt és az legyen egészséges és változatos.

2020. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
28%
A csajod egy hárpia, részvétem. Amúgy kövérebb vagy, vagy miért kötekszik a kaja miatt?
2020. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

Néha sajnos előfordul, hogy sokkal nagyobb az étvágyam és képes vagyok betolni egy 50cm-s pizzát is, vagy főételből enni dupla adaggal, de jobbára kb egész nap nem eszek semmit, csak amikor hazaérek a munkából (délután 6) és akkor szoktam enni, meg este 10 fele szoktam enni még egyszer. Ez nem egészséges az tény, de egyszerűen szörnyen rossz, hogy kötekedik velem, mert éhes vagyok és szeretnék finomat enni, nem 3 szelet paprikás szalámit meg mellé fél kiló kenyeret.


Nem szeretek nagyon máshol enni, csak itthon de lassan már itt sem, mert teljesen elrontja az egészet. Most is inkább félbehagytam és beb_sztam mindent a hűtőbe ahogy volt és hagytam az egészet.

2020. jún. 15. 22:17
 6/64 A kérdező kommentje:

Hát ha a 100g 250 forint akkor nem nehéz kiszámolni, hogy 2500 FT a kiló ára.


Nem vagyok egyébként vékony alkat, sose voltam. (és ő sem.)


Szoktam enni normális kajákat is, de most ha van valami kaja mint például csülökpörkölt amit én annyira nem szeretek akkor olyan nagy probléma, hogy mást akarok enni? Mert ez is számtalanszor veszekedés tárgya, hogy nekem csak az kell meg azt zabálom meg ami a fogam alá való, mást nem.

2020. jún. 15. 22:19
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Egy kasszán vagytok?

Ha nem, akkor mondd meg neki, hogy ez a te pénzed, ezt szeretnéd enni mert nem szenvicset szeretnél ma vacsizni. Ha van kedve tartson veled és csináljátok meg együtt.

Ha egy kasszán vagytok, ő lehet a pénz miatt aggodalmaskodik. Mondd, hogy mivel te többet eszel, meg drágábban, ő meg magvakon is elélne akkor te ennyit ő meg annyit fizet bele és kész, ne akadékoskodjon ilyeneken.

2020. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Ez a pizzás dolog is kb, hogy egy hónapban előfordul 2-3 szor akkor lehet sokat mondtam. Én úgy vagyok vele, hogy szerek enni és néha jól esik nagyon finom ételből jól belakni. Lásd pizza.


Dolgozom, keresek, többet mint ő.


Nekem pl boldogságot okoz, ha ehetek néha egy nagyon finomat, bár nem tudom más hogy van vele, meg miket eszik és mennyiből de szerintem nem akkora bűn, ha valaki havonta eszik 2 pizzát mondjuk.

2020. jún. 15. 22:23
 9/64 A kérdező kommentje:
Mellesleg azért eszek ilyeneket mert sokszor általában nincs itthon főzve semmi se, persze én is főzhetnék, de nagyon sokszor nincs hozzá kedvem/erőm. Reggel 7-től délután 6ig nem vagyok itthon minden hétköznap. Ilyenkor én szeretnék már pihenni nem a konyhában sürögni forogni.
2020. jún. 15. 22:26
 10/64 anonim ***** válasza:
78%

Talán még kellene beszélni, hogy mi a valódi probléma. Mert ezek alapján több dolog is eszembe jut.

1. Dagadt vagy. Ha esetleg a kapcsolat elején vékonyabb voltál, az súlyosbító tényező.

2. Szemét kaját eszel. Ahelyett, hogy normálisan étkeznél, össze-vissza eszel szarokat. Amiket felsoroltál, az kB. mind az. Persze, mindenki eszik néha pizzát vagy hambit, de rendszeresen gyorskaján meg zacskós tésztán élni gáz.

3. Valóban sokat költesz kajára.


Volt egy párom, aki rendesen kövér volt, jobb állapotában is 150 kg (bár hozzáteszem, 2 m-es magassághoz). Az elején elfogadtam valahogy, de mindig bennem volt az, hogy majd egyszer lefogy. De az nyilván nem ment. Egy idő után már rosszul voltam, ha néztem, ahogy eszik. Hiába beszéltük meg, hogy egy szelet süti jár, betolta a fél tortát. Hiába mondtam neki, hogy napi 2 dl tejet igyon, a jó zsíros házi tejből csak a reggelihez megivott egy litert. És igen, b.tattam. Mert zavart, hogy kövér, zavart, hogy tiszta visszér a lába, zavart, hogy tudtam, ugyanoda jut, mint az apja. (nem volt 50 éves, de már kövér volt, cukorbeteg, köszvenyes, magasvérnyomásos. Olyan ödémás volt a lába, hogy rossz volt ránézni.)

2020. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!