Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderül az új barátnőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül az új barátnőről, hogy feminista, akkor hogy érdemes szakítani vele?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, szex már volt, szóval, gond nélkül lép ki belőle az ember.


Ezek a feministák azokban nem normálisak, eleget olvastam róluk a neten. Ha ezek bekattannak...


Na, szóval azt mondani, hogy elmúlt a szerelem, elég lesz?


2020. jún. 16. 18:12
1 2
 1/19 Lachesys ***** válasza:
91%
oO szerintem kérdezd meg anyukádat, te teremtés koronája. ha egyedul nem megy :)
2020. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te nem vagy a normalis, a szo jelentését sem ismered.

Szakits vele, had találjon egy normális pasit.

2020. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szakítanék én, de hogy? Rám küld valami kigyúrt feminista csajokat és megvernek?
2020. jún. 16. 18:15
 4/19 A kérdező kommentje:
Milyen érvvel hagyjam ott??????
2020. jún. 16. 18:16
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Szakíts vele, nekem is volt dolgom extrém esettel és csak később mutatják ki a foguk fehérjét!
2020. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
99%
Troll. Ne válaszoljatok.
2020. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Az attól függ. Ha a rendes változat, jogos követelésekkel és értékrenddel, akkor még támogatom is, ha kéri.


Egyedül akkor problémás, ha az az elborult fajta aki szerint a nemes harc fő állomása a jelzőlámpa-emberke lecserélése, mert az "túl férfias" (ausztrál elmebetegek 10 éve), meg nem lehet vele se regényről beszélgetni, se filmet nézni, mert mindig mindenről valami elnyomás jut eszébe, mér akkor is, ha szó nincs erről.

2020. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5


Na, ettől félek én is.


De mi legyen a szakitóok? Segíts, kérlek.

2020. jún. 16. 18:17
 9/19 Lachesys ***** válasza:
98%
XD igen radkuldi a feminazi maffiat es letépik a tokodet. jon majd natálijá az orosz pankrátorno, meg a csaja olga aki háromszoros eroemelo bajnok, és raulnek a fejedre amig kiszorul belőled a szusz.
2020. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem megy a szakítás, el kell érni, hogy ő szakítson. Mutasd neki a legrosszabb tulajdonságaid, de bunkó ne legyél vele!
2020. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!