Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feminista pasik, találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminista pasik, találtok magatoknak nőt?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor a barátnőtök tudja is, hogy milyen nézeteket vallatok?
2013. dec. 9. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha feminista, akkor nem lehet túl nehéz dolga. :D
2013. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem hogy kevered a fogalmakat
2013. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát mikor legutóbb melltartó nélkül pucér felsőtesttel járkáltam a strandon az kiverte még nála is a biztosítékot...

F

2013. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Valaki tényleg elszórakoztatja saját magát,azzal,hogy ilyen párokat csinál a kérdéseknek?
2013. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy feminista pasi nem hiszem, hogy lelkileg teljesen egészséges. Vagyis nehezen tudok elképzelni olyan normális férfit, aki a női felsőbbrendűséget vallja.
2013. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a női felsőbbrendűséget vallom, és találok is nagyon jó domina csajokat :P
2013. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is feminista vagyok és igen,találok magamnak nőt és még tisztelnek is.
2013. dec. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 Tisztában vagy te a feminizmus fogalmával? Ha nem, akkor ne írogass olyan kérdésekhez, amiről fogalmad sincs. Elég ciki.

Tudod, mint mikor csak azért röhögsz egy viccen, hogy jófejnek tűnj, aztán mikor valaki megkérdezi, magyarázd el a poént, beégsz, hogy igazából te sem értetted, csak játszottad az eszed. Mint most.

2013. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

Ne kezdjük el ezt a vitát itt is. Ma nem ugyanazt jelenti a "feminista", mint a sufragetek idején, mivel amit akkoriban akartak, az mára mind megvalósult.


A többit írd le az alapból fogalomzavarban szenvedő kérdésnél, több helyen én nem fogok érvelni. Hülyékkel szemben pláne.

2013. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!