Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges "telefonban-kutakodó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges "telefonban-kutakodó" vagyok. Hogyan tudnék leszokni? Tényleg abba akarom hagyni... 23L

Figyelt kérdés

Rövidre fogva, két éve vagyunk együtt barátommal. Egyszer szakítottunk, 2 hónapig külön voltunk végül ezt tudtuk rendezni és új esélyt adtunk magunknak. Ennek immár 2 hónapja, minden jól működik, jól klappol, erről az egy dologról nem tudok leállni.

A szakítás egy lány miatt történt, akivel barátom rengeteget chatelt, sosem találkoztak, a lány észrevehetően nyomult barátomra, aki ezt nem viszonozta, de nem is koptatta le. Hónapokig tartó viták, veszekedések voltak ebből, kértem, könyörögtem, hogy állítsa le a lányt, mert már ilyen képeket küldözgetett neki, hogy milyen "bulizós ruha" van rajta, kibeszéltek magánjellegű dolgokat a kapcsolatunkról, minden veszekedésünket elmondta neki, azt is, hogy ha épp féltékenykedtem a lány miatt stb. Többször megígérte, mindig elkezdtek újra beszélni. Besokalltam, szétmentünk.

2 hónapot voltunk külön, amikor mondhatni közös megegyezéssel leültünk beszélni, mert a két hónap alatt is beszéltünk nagyritkán és mindkettőnknek borzasztóan hiányzott a másik.

Ott beismerte, hogy irdatlan hülye volt, túllépett határokat és a kérésem nélkül, saját magától tiltotta-törölte a lányt, meg úgy nagyjából a női ismerőseinek a 80%ától megszabadult. Most csak olyanok vannak fent neki fbon, akiket én is ismerek személyesen, meg 1-2 kolléganője.

Az újrabékülés óta eltelt 3 hónap és tényleg bizonyít, mindig hoz ajándékokat, sokkal érdeklődőbb, kedvesebb, figyelmesebb, folyton bújik, leszokott csomó rossz dolgáról. Én is próbálok a régi hibáimon javítani, de ezen az egyen képtelen vagyok, kb minden héten belenézek 2x a telefonjába, hogy csekkoljam van-e benne bármi "fenyegető".

Nem töröl semmit, sokszor az orrom előtt nyomkodja a telefont, az orrom előtt nyitja meg a messengerét, nem rejtegeti a telóját, otthagyja mikor kimegy fürdeni stb, kód sincs rajta. Tényleg nincs okom ezt csinálni mostmár. Eleinte ilyen "biztos ami biztos" alapon csináltam de mostmár nagyon nem kéne. Sokkal komolyabban áll hozzám és a kapcsolathoz is, mint azelőtt és a mai napig mondogatja, hogy soha többet nem akar elengedni, velem akar lenni.


Kérlek segítsetek, mit csináljak??? Nem olvasok bele semmibe, csak azt csekkolom, hogy beszélget-e lányokkal neten, a többi nem érdekel. Le akarok állni és 100% bizalmat adni neki de olyan ez mint valami drog, mindig mikor külön vagyunk ezen kattogok, aztán mikor találkozunk várom az alkalmat, hogy belenézhessek... :(


2020. jún. 17. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Menj kognitív viselkedésterápiára. Nem viccelek.
2020. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Mit tudnál csinálni? A bizalom megtört, ezt nehéz újra felépíteni. Idővel majd kevesebb kényszert érzel iránta.
2020. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Elveszett a bizalom, most már fejre is állhatsz, örökre benned lesz a kisördög ls örökre kattogni fogsz. Hiba volt kibékülni, de majd szenvedsz még egy darabig és úgyis rájössz.
2020. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Mondd a baratodnak, hogy tegyen rá ujjlenyomatot, így nincs kísértés.
2020. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ez érthető. Ezután én sem bíznék benne.


Szerintem adj ennek időt, de ha továbbra sem tudsz leállni, akkor sajnos tiszta lappal kell kezdened valaki mással.

2020. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

Majd egy kemény pasi, 2 nevelő pofonnal leszoktat.


Amúgy, hogy tudsz belépni?

2020. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy hogyan? Nincs rajta se kód, se jelszó. Elmegy pl fürdeni és belenézek fél másodperc alatt. Csak átpörgetem a messengert, hogy van-e bármi gyanús, milyen lányokkal beszél. De semmit nem találok már hónapok óta, ami kifogásolható lenne...
2020. jún. 17. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

7.-re.


Akkor a srác vagy hülye, vagy ott kapott kiképzést ahol én. Van 2. esetleg 3. telefonja, csak nem tudod!

2020. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
A bizalmad elveszett, nala mar mindig ilyen leszel. (Amugy mibol tudohatod olyan biztosra, hogy nem torli vagy archivalja a gyanus beszelgeteseket?). En is ilyen voltam, nekem egy uj sraccal "sikerult leszoknom", benne teljesen megbizom, sosem adott okot arra, hogy ne tegyem es egyaltalan nem vagyok kivancsi az uzeneteire.
2020. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kérlek ne az legyen mindig mindenre a megoldás, hogy akkor elveszett a bizalom és kuka az egész. Szerintem ennél jóval komolyabb dolgokat is megtudnak oldani párok egy hosszú kapcsolatban / házasságban. Mi mindketten törekszünk arra, hogy helyrehozzuk. Megcsalás, félrelépés nem történt. Még csak nem is flörtölt vele. Igen, túlment a határokon, hogy nem tisztázta a helyzetet a lánnyal de úgy gondolom ez helyrehozható bűn.

Ő bizonyított, hónapok óta bizonyít, most rajtam a sor.

2020. jún. 17. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!