Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem még ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a 7éve,hogy együtt vagyok a párommal...már a kapcsin elején sem volt romantikus meg túl beszédes,kedves sem :(

Volt 5hónap szünetünk mind ketten külön utakon járunk volt valakim és az olyan más volt,boldog voltam de azért ő is hiányzott és ugy éreztem szeretem vissza akarom kapni...de ugye van egy közös gyerekünk és miatta újra próbáltunk már 1év telt el azóta... de az utóbbi időbe többet sírok mint nevetek :( én annyira szomorú vagyok :( úgy beszél velem sokszor mint a kutyával,le k.váz le f@sszopóz stb...de ez már 7éve így megy :( eddig nem is vettem úgy fel de ebbe az 1évbe ahogy össze jottunk újra sokkal érzékenyebb vagyok és mindíg ha le kiabál vagy le hord sírok...(régebben ezt nem vettem fel) nemtudom mit tegyek :( ne vegyem figyelembe ? Lakást megyünk venni babát szeretnénk még 1et de félek :( esküvőt már fél éve mondom neki de el venni sem akar :( mindíg azt mondja majd el vesz...néha úgy érzem,hogy már nembírom vannak szép napok is de egyre több nálam a sírás :( hogyan változtassam meg ? Beszelgetni sem lehet vele (sosem lehetett normálissan)



#Meddig tűrjem,szakítás,kibírás,szerelem
2020. jún. 17. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe az utolsó alja szar kapcsolatba még egy gyerek? Meg közös lakás? Elment az eszed?

Menekülj, amíg tudsz, ne tedd tönkre szegény gyereked életét azzal, hogy ebben kell felnőnie és pláne ne vállalj még egyet, jesszusom.

2020. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi a k-va anyámért kell egy ilyen igazi szar fos szar kapcsolatba leelleni???????? Gratulálok, nagyszerű döntés volt. Pláne ha felcsináltatod magam mégegyszer és már két gyerek életét teszed teljesen tönkre...
2020. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Remelem kamu kérdés xD Mar az eleje is kalap szhar volt, de vele maradsz 7 evig, meg csinalsz neki egy gyereket. Grat:D
2020. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Meddig? Még 20-30 évig, biztos ami biztos, főleg h mindent megteszel h benneragadj.
2020. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Biztos jóképű. <3
2020. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még 7 évig tűrd.
2020. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Még nem állsz készen az anyaságra. Legyél egyedülálló 1-2 évig, hogy észrevedd magad.
2020. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te komplett. Ilyen embernek akarsz még egy gyereket szülni és házasodni???

Menjél el pszichológushoz. Nem vicc, nem leoltás, tényleg menj el. Bántalmazó kapcsoaltban vagy és az ilyen kapcsoaltok áldozatainak minden jegyét viseled.


A gyerek nem hülye. Látja, hogy mi folyik itt és ezt fogja átvenni. Jól gondold meg milyen embert akarsz nevelni belőle.

2020. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég zavaros a történet.

Amit kihámoztam: nulla vagy a szemében, brutálisan viselkedik veled.

Ennek ellenére ragaszkodsz hozzá, és még gyereket is szülsz neki, sőt, még egyet?!


Ilyen alpári állat mellett akarod felnevelni a gyerekedet?

Mit képzelsz, ahogy kamaszodni kezd, hogy fog veled a gyerek bánni?

Úgy, ahogy az apjától látja.

2020. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj, de nem változtatsz, akkor még nem fáj eléggé.
2020. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!