Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, és csak aztán vallotta be hogy félig-meddig roma. Nagyot ütött de nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerem már fél éve, hosszú ideig nem beszéltünk.

Aztán elkezdtünk újra beszélgetni, kialakult valami, ami egyre jobban csak erősödött. És amikor rákérdeztem hogy akarna-e velem járni, nagyon csend lett....fura volt hisz azt mondta szeret, és én is kezdtem egyre jobban megszeretni. Arra hivatkozott hogy túl gyors, majd kiderült hogy Ő félig-meddig roma származású, ez nagyon pofán csapott. Nem is gondoltam volna, nem látszik rajta semmi jellegzetes "jelzés"..

Mit tegyek ?

Tök aranyos, szép, csinos, minden, normális öltözik, szülei hááát..az apja okés, vele találkoztam. Viszont szerintem az anyja roma, őt még nem láttam. Mindketten dolgoznak, nem hallgatnak cigány zenét, se ilyesmit, normálisan beszélnek, nincs semmi jellegzetes dolog....csak mégis a tudat a fejemben.. :/

Vélemény ?


2015. aug. 19. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mindketten dolgoznak, nem hallgatnak cigány zenét, se ilyesmit, normálisan beszélnek, nincs semmi jellegzetes dolog....csak mégis a tudat a fejemben.. :/"


Akkor mi a gond? Lehet, hogy a te ükapád is az volt, csak nem tudsz róla. :D

2015. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szereted ot? Kedveled? Akkor meg kit erdekel,hogy roma, gorog,zsido, Spanyol,vagy angol? :)

18/L

2015. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Blade Bone ***** válasza:
100%
Na az előítélet. .. . Ez a szép hogy hiába rendes, kedves, normális családban nevelkedő valaki, akkor is lenézik sokan, csak mert roma.
2015. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1.- Gond, csak annyi hogy félek a szüleim véleményétől, hogy mit mondanak... hiába vagyok már felnőtt..

2.-Igen szeretem, szerelmes vagyok belé és ez kölcsönös, és igen kedvelem is.

3.-Nem az, csak mégis kicsit rossz ez.

2015. aug. 19. 20:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert mit gondoltál?megvannak bélyegzők mint a marhák!
2015. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Gond, csak annyi hogy félek a szüleim véleményétől, hogy mit mondanak... hiába vagyok már felnőtt.. "


Ajánlom figyelmedbe:


[link]

2015. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem tudsz kiálni a lány mellett akit szeretsz, nem is érdemled meg! Soha nem adnál bele apait-anyait ebbe a kapcsolatba. Még a szüleidtől is félsz. .. .
2015. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az utolsó nagy :D

Félek a szüleimmel kapcsolatban...vajon mit mondanak. Be se merem vallani.

2015. aug. 19. 20:59
 9/19 anonim ***** válasza:
"csak mégis a tudat a fejemben." Tehát te is tudod, hogy a hiba a TE!!!! fejedben van.
2015. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben félretenném az érzelmeimet,és ragaszkodnék az elveimhez,és nem érdekelne a csaj.
2015. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!