Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenné vagy nem? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenné vagy nem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy szitu.


Pasi:Odaadó,kedves,figyelmes...bármit megtesz a barátnője kedvéért. Ajándékokat vesz neki,ha a csaj valamire megkéri,ő meg is teszi. Ő jár a csajhoz,ő hívja.

Nagyon komolyan gondolja a kapcsolatot,életre szóló közös jövőt tervez.


A csaj: nem keresi a pasit,ha igen akkor általában azért,mert lecseszi,néha van olyan,mikor kedves sms-t ír.

Viszont bizonytalan,nem tudja eldönteni,hogy kell-e neki ez a fiú vagy nem.


A fiú nagyon sok hülyeségét elnézte már a csajnak. Talán annyit már,amennyit egy normális pasi már nem nézne el. Más már valószínű dobta volna a csajt. (féltékenykedés,kiakadás apróságokon.)

Ez a fiú sose szakítana a barátnőjével. Ez biztos.


A lány mégis kétségbe van esve,mert elutazik,csupán 3napra,de fél,hogy esetleg a barátja megcsalja. Ezt közölte le is vele,hogy ezért nem mer elmenni,de a fiú azt mondta,hogy neki csak ő kell,őt szereti és meg sem fordult és nem id fordul majd meg ilyen a fejében,hogy megcsalja őt.


Mit gondoltok az egész történetről?


(Közben a lány sajnos nem jár csukott szemmel.Nem volt konkrét megcsalás,csupán flört.)


2010. júl. 31. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
félek, hogy a lány ezt nem tudja értékelni. Talán fáj ezt olvasni majd, de igen sok másik lány tudná
2010. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány tisztában van azzal, hogy milyen szerencsés, és a srác is rájöhet erre, ha azalatt a három nap alatt megjön az esze.
2010. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy az a lány:)Ha látod h milyen odaadó pasid van miért nem tekintesz rá úgy mint a legféltettebb kincsedre?Mint írtad nem sok pasi tűrné el azt amiket csináltál.Becsüld meg őt;)

Ha viszont a pasi vagy szerintem beszéld meg vele ezt a dolgot,mert így csak kihasznál:/és neh "tönkre" menj.Egy darabig bírni fogod aztán meg már helloszia.

Szval egy szó mint száz,ez nem szép viselkedés a lánytól,egy ilyen pasi mellett még a flört is elég bunkóság már bocsi:$

F/17

U.i.:Becsüld meg a pasidat,sok ilyen lány vágyik egy ilyen srácra,és mint elöttem is írták,lehet h azalatt a 3nap alatt rájön h kihasználod,és talál egy olyan lányt aki ugyan úgy viszonozza a szerelmet mint a srác

2010. aug. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiúnak kár egy ilyen emberre "pazarolnia" a szeretetét. Ez a lány nem tudja megbecsülni, sok más lány sokkal jobban értékelné ezeket a dolgokat. Ebből következik, hogy a fiú csak tönkreteszi magát a lány pedig majd vidáman tovább áll egy másikkal. Ha esetleg a fiú mégis szakítana ezek előtt a lány biztosan sírni fog mert megérzi, hogy kiakar alóla csúszni a jó kis kényelmes fotel... és talán pár napig nagyon odafigyelne és értékelné a a fiú szeretét, de utána újra ugyanaz lenne, mint előtte.

Az emberek nem változnak.

2010. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van esze végre kinyitja a szemét és talál valakit aki felhomályosítja mennyire egyoldalú ez a kapcsolat.

A lány pedig cseppet sem aggódik, csa bebiztosítva szeretné tudni magát a 3napra, hogy továbbra is khisználhassa szerencsétlen "makktársunkat".

2010. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány magase tudja, hogy miért írt egy novellát a gyakorikérdések.hu-ra.
2010. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy SAJNOS minden csajnak jut ilyen pasi. Ugye milyen megdöbbentő??? Mert én az a típus vagyok aki mindig minden bnőjének megadta volna mindezt. CSak a türelmem ideig óráig tart. EZ nem álom. Van ilyen és sajnos a csaj azért féltékeny mert magából indul ki.


:S:S


20/F

2010. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az nem lehet hogy a lány csak kihasználja azt a srácot? :S mert én találkoztam már ilyennel. bár...

szerintem viszonozhatná a fiú kedveségét, és odaadását. különbenis. egy normális kapcsolat alapja a bizalom. ergo nem mondom azt a páromnak, hogy azért nem megyek el mert félek h megcsal :| ...

2010. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!