Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az milyen, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen, ha a "barátotok" megjegyzéseket tenne az alkoholproblémákkal küzdő nagynénétekre, és azon "sajnálkozna" (lesajnálna ironikusan), mert nincs sok barátotok?

Figyelt kérdés

Szakító ok? Nagyon dühös vagyok. :S


21L


2011. nov. 4. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én rokonaimat ugyan ne becsmérelje a kedvesem. Elmondom neki, hogy mi van nálunk, de ez nem azt jelenti, hogy innentől kezdve jöhet a cikizés. Náluk is van elég szégyenfolt a családban, és minden ember törődjön a maga problémájával.


Sajnálkozik, hogy nincs sok barátod? Neme sincs, de akik a barátaim, azok igaz barátok. Én megmondanám, hogy számomra a felületes kapcsolatoknak nincs értelmük, és hogy x év múlva ő sem fogja tartani a hatalmas baráti társaságával a kapcsolatot. Én viszont fogom tartani az enyéimmel, még ha egy évben egyszer találkozunk is.

Akit az ilyen dolgok zavarnak, az kicsit el van rugaszkodva a valóságtól.


24/n

2011. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval, én nem viselném el ezeket a beszólogatásokat.

Beszélj vele, mond meg, hogy ez bánt téged, de ha nem változtat a viselkedésén, akkor lehet, hogy nem vagytok egy hullámhosszon finoman szólva és akkor én szakítanék...

2011. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a megerősítő válaszokat!


Amúgy neki a barátai nagy része egy iwiwes klubból van... Tehát onnan ismeri őket, és azokkal szokott találkozgatni.


Én, akiket ismerek, mind személyes ismerőseim, egykori osztálytársak, falubeliek stb.


Nem tudom, mire van olyan nagyra magával a netes barátaival.

2011. nov. 4. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem teljesen úgy hangzik, mintha önmagával lennének gondjai, pl. hogy neked "hús-vér" barátaid vannak, míg neki csak iwiw-esek, a nagynéni problémájában pedig talán magára vagy valamelyik rokonára ismert, akit egykor szégyellt emiatt. Nem hiszem, hogy én szakítanék emiatt. Megpróbálnám megérteni, hogy mi áll a sértései hátterében, de persze ha ezeket tovább folytatná, ahelyett, hogy megnyílna, akkor lapát.
2011. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!