Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy nagyon nem úgy láttad a dolgot ahogy a párod?

Figyelt kérdés

El szeretne kezdeni egy tanfolyamot. Ez még egy plusz teher lenne mivel 2 állása van, a 2.állása az álma. De úgy látom hogy így elveszti a 2.munkáját amit imád( ha elkezdi a sulit) ill. mindemellett havi egy hvgje kötött ilyenkor haza utazik.

Azért szeretné otthagyni az első állását hogy a 2.at csinálhassa csak; de félek h a suli ennek a rovására fog menni.


2020. jún. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Fizessen elő többre, ha egy kötött.
2020. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő hitt a holdra szállásban , én viszont nem.
2020. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma igazából... én is 2 munkahely mellett jelentkeztem egy esti OKJ-ra. Ha nem bírom az iskolát munka mellett, akkor abbahagyom. Ennyi. Ne bonyolítsd túl.

Miért veszítené el emiatt az álommunkáját? Ha jól értem, akkor ez csak havi 2-3 nap max.

Havi egy hétvégét meg túl lehet bírni külön.

2020. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a havi egy kötött hvge az iskolán kívűl van még plusszba. Ő ráadásul szombaton tudna többet dolgozni az álommunkájában.
2020. jún. 18. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, konkrétan heti hány nap/óra lenne neki az iskola?
2020. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen vészmadár, inkább támogasd!
2020. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ez már nem fősuli,és ha rövidtávú könnyen áthidalja a kicsit szorgosabb időszakot. Elmondtad Neki is a véleményed gondolom,de hagyd meg Neki a döntést.
2020. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!