Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Párom közölte nincs ideje kapcsolatra. Szeret minden de folyton dolgozik. Nehezen de elfogadtam. Azòta napi szinten hivunk, mondta szeret még és remelli kis idöt kibirok és össze jövünk újra. Én elsirtam magam. Eljött utannam megszeretgetett.

Naponta hívunk kinek milyen napja volt stb.

Na már most. Kegyetlenül hiányzik. 3 hete csak 1 szer láttam amikor megállt mert sírtam. Harag is van bennem hogy munka miatt eldobott. Fáj hogy este otthon tv zik és csak hívunk.

Na tegnap valamiért nem jelentkezett. Hívtam öt este. ( amúgy nem vagyok hisztis de nehezn kezelem ezt a helyzetet). Mondtam nem bírom. Tovább szeretnék lépni, lehet új kapcsolatot is idövel. Kiborult. Hogy már pasizok ígyis sok a gondja nem fog azon idegeskedni kivel kurv****dok. Mondtam senkivel. De kivagyok. Hogy elhagyott. Nembirom hogy nem látom. Egyszerüen végem van. Mondta nem támogatom öt a nehéz idökbenX támogatnám én. De hogyan? Ha nem is látom öt. Nincs velem. Csak hív. Végem van. Sírok otthon. Nem járok sehova se hiányzik.


2020. jún. 18. 18:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De nem eröltethetem legyünk együtt minden nembaj ha sokat dolgozik. Elfogadom. Ha nem érzi úgy. Nemakarja.
2020. jún. 18. 18:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Ti már nem vagytok együtt.
2020. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű?


NEM VAGYTOK EGY PÁR!

2020. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi extra, sem bonyolult.


Neki ennyi elég, ő így jól érzi, neki nem kell jelenleg több belőled, erre van igénye, nem vágyik semmi másra semmi többre.


Neked jó így?

Ha neked jó így ahogy neki, akkor fogadd el, de akkor NE SÍRÁNKOZZ!


Ha neked így nem jó akkor pápá és szépen új vizekre evezel.

2020. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert folyton elmondja telefonba mennyire szeret még.

És folyton bennem ott a remény és kivagyok ettöl.

2020. jún. 18. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:

5.-re.


Ez olyan, mint a régi telefonod a fiókban.


Elavult, nem használod, de elfér, és jól jöhet, ha a mostani elveszik, és még nem jött meg a fizu, hogy újat vegyél.

2020. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátod,ha annak lehet nevezni, kihasznál téged, nem szeret, biztos csak akkor találkozik veled, amikor éppen szexelni van kedve. Vagy van neki valaki más ki tudja.
2020. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért hetente párszor megáll. Nem sexeltem vele. Mondtam nemakarok. Válasz: nembaj nem is azért jöttem ....
2020. jún. 18. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:

óóó az ilyeneket utálom, igazi hülye kretének, nem hagynak szabadulni, ők végigk**úrhatják a fél várost de a másik meg ne merjen mással összejönni...


Ez az ember egy önző f**aszfej,

2020. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez távkapcsolat akar lenni, vagy miért nem találkoztok sűrűbben?
2020. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!