Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek/adjak barátomnak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek/adjak barátomnak 1 éves fordulónkra? (: a főzősdi nem jön össze :S esetleg elmenni valahová?

Figyelt kérdés

de hát lány vagyok és hát én hívjam el valamerre a barátomat?:S furi lenne :P ... esetleg elmenni vacsorázni valahová,majd otthon egy kis tánc? :) ilyenkor ki fizeti a vacsorát?

valami ajándékot is szeretnék neki venni,illetve még valamivel meglepni.Olyan,h. főznék neki valamit,az nem jönne össze :S,mert nem nálunk leszünk és hát egyik szülőmmel annyira nem vagyok jóban,h. miközben otthon van és ott legyek barátommal,szóval ez nem... náluk meg ugye nemlehet,mert hozzájuk elmegyünk,ugye nem küldhetem be a szobába,h. na menj,főzök valamit ,majd szexi fehérnemű+tánc ,mert talán szülei otthon lesznek :S

persze ezt a táncos rászt megtudnám csinálni a szobában,de ezen kívül? :) nem fog kinevetni tánc közben? :D bár már sokszor akarta,h. csináljam :P

valami ajándék tipp+ meglepi? :) köszöönöm


2009. okt. 22. 21:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
karkötőt már kapott :)
2009. okt. 22. 21:30
 2/13 A kérdező kommentje:
de valami "nagyobb"ajándékra gondolok :) persze megfizethetőre :D
2009. okt. 22. 21:30
 3/13 A kérdező kommentje:

esetleg nem tudja valaki a Pécsett levő "szerelmes kapu" címét?

hülyeség lenne,ha én mondanám barátomnak,h. vegyünk lakatot,véssük bele a nevünket és tegyük fel a kapura?:)

2009. okt. 22. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:
egy közös album az eddigi képeitekből?egy cd amire kiirod a kedvenc számait?szétnézhetsz nála mire van szüksége..én kicsit kutattam utana h. a neten milyen oldalakat nézett,s találtam webáruházakat,ahol digi.ébresztőórát meg ilyen kis kütyüket jelölgetett.ez ugyan nem annyira romantikus,de az öröm tuti:)legalábbis nálunk az volt:)
2009. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem nagyon jó az ötlet,köszi h. irtad,én a 4éves fordulónkra meg is fogom valósítani ezt a záras történetet:)most lesz télen..:)
2009. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is most lesz első éves évfordulónk a párommal, nagyon régóta töröm rajta a fejem hogy mit is adhatnék neki ajándékba, de végül kipattant az isteni szikra: csinálok neki egy kicsit albumot, amiben olyan képek lesznek amik az elmúlt egy évben készültek rólunk...:D és még fogok bele írni is, mivel én az a "mindent elkönyvelek" fajta vagyok, megvan az összes sms, amit valaha nekem írt, és az összes olyan kedves beszélgetés meesengerről amelyben azt taglaltuk mennyire szersük egymást és hogy mi lenne velünk ha a másik nem lenne... Ezekből fogok kiszemezgetni párat, a legszebbeket...:)Mivel neki erről fogalma sincs, biztosan nagy meglepi lesz, nekem nagyon megtetszett ez az ötlet mivel ez személyes (és párom amúgy sincs oda ezekért a csilli-billi dolgokért sem a plüssökért...) Aztán a többit még meglátjuk:D Sok szerencsét:)

19,l

2009. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21:42! Esküszöm mikor én elkezdtem írni választ még nem láttam a tied...:p
2009. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak :D

én is teljesen ilyen vagyok :P msn-es beszélgetéseinkből amik olyan romantikusak :P,azokat mind elmentettem,és azta is megvannak.egészen a megismerkedésünk óta :P annyira hihetetlen jó érzés visszaolvasni *-*

talán megcsinálom ezt :) viszont a képeket csak kinyomtatni tudnám a gépemen,de a nyomtatót is megkéne csinálni,mert "elromlott" :S

2009. okt. 22. 21:53
 9/13 A kérdező kommentje:
egyébként mindenkinek köszönöm :) még érdeklődöm.kérdeztem is már tőle,hogy mégis mit kérne :P,de hát ő jön a szokásossal " nem kérek semmit" :P szóval rá nem tudok hallgatni :D
2009. okt. 22. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülök ha segíthettem:D Először énis a nyomtatásra gondoltam, de inkább elviszem őket egy üzletbe ahol normális képet csinálnak:) rászánok valamennyit, de szerintem megéri:D
2009. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!