Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szakítanátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítanátok ha elromlana a barátotok kocsija és egy darabig szervízben lenne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert felnőtt férfinak van annyi megtakarítása, hogy tudjon venni másikat
Igen, mert nem férfias, hogy nem tudja megjavítani
Nem, ha addig kölcsönöz másikat
Nem, kivárnám a szervízt
Nem, nem a kocsi miatt vagyok vele
Az igazi férfi vesz kocsit a barátnőjének, ilyenekkel szóba sem állok
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy valaki írja ki ezeket a retard kérdéseket?
2020. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Kocsi ALAP hogy legyen mindig.
2020. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Bár nő vagyok, de ilyen esetben szoktak biztosítani csereautót a szervizelés idejére, legalábbis nálam igy volt.
2020. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk ha a huszonöt éves hengerfejes bömöst bedobod valahova átnézetni, akkor nem nagyon adnak csereautót.
2020. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
#3 vagyok, hivatalos márkaszervizbe viszem az autómat mindig, nem vagyok híve a sufnituningnak.
2020. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Természetes, hogy szakítanék vele. Egyedül a kocsija miatt vagyok vele, ha az nincs, akkor már nem is érdekel tovább, inkább keresek egy másik, lehetőleg pénzesebb pasit a többszáz fős barátzónámban.
2020. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a BMW mindig ad másikat, de ott a TAXI, vagy a bérlés is.
2020. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rendes szervizek is, sok esetben ők a jó fiúk szemben a változatos hozzáállással és rátermettséggel üzemeltetett márkaszervizekkel, főleg mert nekik muszáj is toppon lenni, ha fenn szeretnének maradni. A kötelezőkre vinném, de amit lehet, normális szervizben csináltatok. És ott nem jellemző a csereautó, de így nincs is beépítve az árba. A rendes megoldás az, hogy venni az asszonynak is valamit, hogy legyen mit elhappolni tőle ha kényszerpihen a gép.
2020. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8.-nak.


Mibű? Meg itt minden nő azt szokta kamuzni, hogy nem fogadnák el, mert tudnak venni maguknak.

2020. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a GreenGo és a MolLimo meg a ShareNow világában, amikor az ember az utcán álló random autóba is be tud huppanni és el tud vele menni akárhová, azt hiszem egy kicsit felesleges lenne ezen problémázni, de lehet én vagyok túl elnéző. Azért egy autó normál esetben nem tölt heteket-hónapokat a szerelőnél, még ha valami nagy dolgot is csinálnak meg rajta, azt a pár napot meg kibírja az ember kocsi nélkül szerintem. Ilyesmiért szakítani szerintem még az se szakítana, aki amúgy csak a kocsi miatt van együtt valakivel, ez olyan lenne, mintha szakítanál valakivel mert megfázott és ezért nem teljesen egészséges 2-3 napig.
2020. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!