Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne működnie ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne működnie ennek egy kapcsolatban? Ti hogy oldjátok meg, ha nem találkoztok?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindennap felhív, beszélgetünk a napunkról, majd elmondja 2 órán keresztül, hogy mennyire szeret és mennyire hiányzom neki. Ha nem találkozunk 2-3 napig (annyi a maximum), egész nap szenved, hogy mennyire hiányzom neki és ő így nem tud semmit sem csinálni. Ha nem beszélünk a neten 1 óráig, már írogatja, hogy nem bírja ki. Nekem is iszonyúan hiányzik, de ezt soknak érzem. Nálatok hogy működnek ezek a dolgok? Hogy kéne megértetni vele, hogy ez már sok és megfulladok tőle?

2020. jún. 20. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy ennyire függ tőled és semmit sem tud kezdeni magával abban a pár napban amikor nem találkoztok. Valószínűleg ennek valami oka van, de ez akkor sem normális. Érdemes lenne beszélned vele erről, mert ez hosszútávon nagyon elijeszti a másikat azaz ebben az esetben téged.
2020. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindenre azt mondja, hogy ő milyen érzékeny és mennyire törődik velem. Szerinte én nem jelzem neki elég jól az érzéseimet.
2020. jún. 20. 01:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém. Hát te hogy a picsába érsz rá 3 óránként válaszolgatni neki?

Néha csak némítsd el a telefonodat, és tedd el addíg, amíg más dolgod van.

Úgy nincs miről beszélgetni, ha 3 óránként telefonozol

2020. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Semmi köze a viselkedesenek az erzekenyseghez meg a mennyire torodomseghez. Nezd te tudod, en is ragaszkodó vagyok de nekem ez olvasva is sok.
2020. jún. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy pszichológus jót tenne neki. Nem normális, hogy 1 órára sem tud békén hagyni. Ennyire ráér, és nem tudja elfoglalnia magát időszakosan, vagy mindig ilyen?
2020. jún. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem laktunk együtt írtunk, amikor tudtunk-kinek hogy volt ideje. Esténként igyekeztünk egyszerre ágyba kerülni és 1-2 órát beszélgetni, de ez se mindennap, mert én sokszor elaludtam mire ő ágyba került. Nyilván egymás előtt is volt életünk ami nem szűnt meg attól, hogy megismerkedtünk, így voltak programjaink amikor x óráig nem értünk rá, vagy akár egész éjjel. Ettől függetlenül hiányoztunk egymásnak, néha csak egy "hiányzol" üzenet jött-ment, csak hogy tudassuk, gondolunk egymásra. De igazából nekem is teher lett volna örökké írogatni.(én vagyok a nő)

Neki eddig nem volt élete?

2020. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudsz ezen csak változtatni. Eddig az ő szabályai szerint ment a kapcsolat, most próbáljatok közös nevezőre jutni, hogy neked se legyen megterhelő. De ehhez szigorúan tartsd magad, mert egyébként belefog kezdeni az érzelmi zsarolásodba.
2020. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg a határokat és ezt mond meg neki is, máskülönben te így kiábrándulsz belőle.
2020. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdek önbizalom hiányos kislánnyal, akinek nincs más életcélja rajtam kívül. Így jól működnek.


Nincs napi 3 órám telefonálni se.

2020. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!