Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasok, hosszú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, hosszú kapcsolatban élők! Ti milyen gyakran találkoztok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Én heti 1x normálisnak tartok egy barátnős napot, de a párom teljesen kiakadt. Hamarosan házasodunk. Fiatal, gyerektelen házasként, tényleg sok a heti 1 csajos nap? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon kevés a szabadidőnk, mert tanulunk és dolgozunk egyszerre.
2017. aug. 7. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok. Nem egészséges egy olyan kapcsolat, ahol nem adtok teret egymásnak és elhanyagoltok mindent és mindenkit egymáson kívül.
2017. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a barátnők ennyire ráérnek, akkor nem feltétlen sok.

Nálunk havi egy barátnős nap az átlag, van, amikor még ennél is ritkább. Mind párkapcsolatban élünk, dolgozunk, már nem úgy megy, mint egyetemen, hogy hetente bulikázunk.

Ennek ellenére a barátságunk erősebb, mint valaha, és sokkal többre becsüljük az együtt töltött időt. Feltöltődünk egymástól.


Mondjuk nálunk természetes dolog, hogy a baráti társaságba a pasik is beletartoznak, sokszor közös a program, így jobban beleférnek a csajos estek is.

2017. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek barátaim se feleségem
2017. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mit nevezel csajos napnak.

Elmentek shopingolni, megisztok egy kávét, beszélgettek, majd délután mindenki hazamegy, vagy eltüntök az éjszakában.

Az első belefér házasságba is simán, az utóbbinál pedig maximum szekapcsolatba.

2017. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy azzal van gondja a párodnak, hogy időt töltesz velük, hanem valószínűleg a barátnőid személyiségével, pl. csevesek, huncutak és/vagy te nagyon is hallgatsz a h.lye szövegeikre. Kellene beszélned róluk a párodnak, arra téve a hangsúlyt te miért kedveled xy-t, miért jó velük/vele lenni, s ne csak annyit mondj, hogy "jó velük a hangulat". Kapcsolatban szerintem havonta két alkalom a barátokkal teljesen okés és éppen amiatt, mert sok dolgotok van. Adj időt a kapcsolatotokra is a pároddal, sok érdekességet lehet csinálni, csak kreatívnak kell lenni. 29N
2017. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sosem buliztam, így csak beszélgetésről van szó.
2017. aug. 7. 10:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem olyanok a barátaim, amiket leírtál utolsó. Ismeri is őket, eddig nem volt probléma. Sajnos Neki nincs olyan szoros barátja, akivel ilyen rendszeresen találkozna.
2017. aug. 7. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb kéthavonta találkozom a barátnőimmel, a párom is a barátaival- oda sokszor engem is hívnak. Nekem ez elég, nem kell több, introvertált vagyok.

A párodra mennyi időd jut? Nem lehet, hogy az a baja, hogy hanyagolod? Az viszont már nem okés, ha annyi időt szánsz rá, mint a haverinákra. Szerintem kérdezd meg, nem azért zavarja-e, mert utolsónak érzi magát a fontossági sorrendedben és hogy mivel éreztethetnéd vele többször, hogy fontos a számodra.

2017. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Állandóan együtt vagyunk, sülve főve. Biztos, hogy nem ez a baja.
2017. aug. 7. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de Te írtad, hogy mindketten dolgoztok és tanultok, ezért kevés a szabadidőtök. Akkor mégis hogy vagytok együtt sülve főve? Az, hogy egy gyors vacsinál beszélgettek 15-20 percet meg hogy tanulás közben egymás mellett ülök, nem minőségi együtt töltött idő, amikor tényleg egymással foglalkoztok. Jó hogy hanyagolva érzi így magát.
2017. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!