Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt nőként maradnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nőként maradnál egy olyan kapcsolatban amiben már csak a szex működik, de az fergeteges?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megmondom őszintén, nálam ez amúgy is csak akkor fordulhat elő, ha nincs komoly probléma más téren sem, tehát számíthatok rá, felnézhetek rá, nem csak tárgyként kezel, mert ha ezek nincsenek meg, az én libidómnak annyi, tehát a szex sem lesz fergeteges.
2020. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Ezt híják bántalmazó kapcsolatnak. Minden rossz, de a szexel kompenzálják. Olvass utána. Hülye lennék ilyenben maradni, sok jó szexpartner van, és a többség azzá válhat.


F

2020. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mások a prioritásaim az életben.
2020. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 légyszíves írd le, hátha segít rajtam.
2020. jún. 20. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fontos nekem is a szex, de ha csak és kizárólag az működik a kapcsolatban, akkor mondjuk ki: felesleges kapcsolatban lennünk, járjunk akkor össze dugni, amíg nem találunk mindketten olyan párt, akivel lehet komolyabban is tervezni. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani, ahol csak a szex működik már, ott valószínűleg az érzelmek sem teljesen tökéletesek, szóval nem nagy veszteség ebből kilépni. Benne maradni viszont az, mert az ember ideje véges, kár olyanokra pazarolni, akik nem érdemlik meg.
2020. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Volt ilyenben részem.

Mikor majd szükséged van rá, mint társra, támaszra, barátra stb akkor rá fogsz jönni, hogy nem tud eleget nyújtani.


Nem fog megérteni, nem segít és nem tàmogat. Sőt, lehet pont ő fog bántani.

Én nagyon "érzékeny" vagyok rá, hogy kit engedek a környezetembe, és én nem tudnék huzamosabb ideig olyannal lenni, akiben vagy nem bízom és/vagy nem szeretem.

2020. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a szex jó, de az fergeteges"


Ez aranyos, képzeld nekem már zsinórban a 3. férfival fergeteges a szex, mindig azt hittem ennél jobb nem is lehetne, de aztán mégis..sőt. Ne hidd, hogy csak a te barátod, tud dugni az összes férfi közül. Van amikor mellé lehet nyúlni, ez tény, de sok jó képességű is van és a szex mellette mást is tud produkálni.

2020. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!