Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem nagyon szoktam járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon szoktam járni bulizni, de nem olyan rég voltam egy fergeteges buliban és meglepett, h. a pasik mennyire rámenősek. Minden táncoló lányhoz oda mentek fiúk és bepróbálkoztok? 22/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 23:42
 1/3 ájszíjú ***** válasza:

Csak akkor es csak akkor ha tetszik is a csaj.


najo hazudtam akin latszik h konnyen kaphato ahhoz is.

2013. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
végig próbálkoznak az összes ribinél :)
2013. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne is mondd.

ha látják, hogy nem érdeklődök irántuk mi a fenéért kell odajönni és játszani az agyukat főleg, ha mondom is, hogy bocsi ez most nem téma. :D múltkor voltam egy buliban és mentem a tömegben és szó szerint végig fogdostak..már ott voltam, hogy eltöröm a kezüket :DDD nem szeretem az ilyet..

2013. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!