Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetente egyszer alszok nála,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente egyszer alszok nála, havonta így egyszer kétszer van szex, ő nem látogatott meg, míg beteg voltam, eddig is csak én voltam nála, és ritkábban mondja hogy szeretlek, ha mondom ő nem biztos h viszonozza, ez lehet normális, ettől még szerethet?

Figyelt kérdés
Mert mikor talizunk akkor látom hogy szeret, csak msn en fura picit, meg elég féltékeny tipus vagyok
2010. aug. 1. 10:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

hát ha az én barátnőm lennél úgy kezdeném hogy letöröm a kezed

mi az hogy átnézed az msn jét normális vagy velem ilyet tennél durr 2 pofon meg 3 adik repetának


ui nekem is lacinak meg gézának vannak beírva a csajok sokeszü

2010. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

nem néztem át az msn jét, hanem mindig be van jelentkezve rejtve, mikor nála vagyok, és a gép elött ült, én meg pont odanéztem, és csak egy csaj nevet láttam a többi a haverja volt


amugymeg ő maga mondja el nekem hogy kik vannak msn jén, meg mindenről beszámol amikor nem isk érdem akkoris


de nem magyarázkodik, csak elmesél dolgokat

2010. aug. 3. 08:53
 13/19 A kérdező kommentje:

inkább leszek elővigyázatos és paranoiás, mnithogy naic legyek, és engem verjenek át :) amúgymeg nem turkálok a cuccai közt, de nincs is szükség rá, mer magától megmutat mnident, kérés nélkül, persze nem mutogatja az sms eit, de pl nem kell kikapcsolnia a telefonját, hisz nem fél hogy bármitől is lebukna, nincsenek gyanús hívások, meg bízik bennem, nincs titkolni valója, hisz akkor nem hagyná elöl telcsijét, meg a szabadnapjain nem lenne velem, és ha haverjaival elmegy sörözni akkor nem vinne magával. Már bebizonyitotta h szeret, tényleg hülye voltam h feltettem ezt ak érdést, lehet csak uncsizom, így éjszakás után. A kötöszködő emberek legnagyobb örömére.


Amíg hazaértem kora reggel mindössze kétszer felhívott pedig nem üzentem neki :)

2010. aug. 3. 08:58
 14/19 anonim ***** válasza:

ja értem már te pont az a fajta csaj vagy akit az ember a háta közepére se kíván mert féltékenykedő vagy ez sok mindent megmagyaráz én se sűrön mondanám hogy szeretlek így is elég ragadós és lerázhatatlannak tűnsz


persze pont láttam az msn jét mért van az hogy mindenkinek pont látják a csajok az msnjét

2010. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

én nem pont láttam, hanem mindig látom, mert mindig be van jelentkezve, és ha elötte ül akkor látom :)


még mutatta is hogy a haverjait minek nevezte el az msn en,


nem vagyok féltékenykedő tipus, csak nem szeretem ha csalódom, vagy hülyének néznek


inkább ő a féltékenykedő tipus, és ő az aki mnidig keres engem :)


te meg pont az a tipus vagy, aki elsőre ítélkezik, és aki szeret kötöszködni :)

2010. aug. 3. 09:14
 16/19 anonim ***** válasza:

bakker lebuktam honnan esett le hogy kötekszem?


ha ő mászna rád és nem te rá akkor nem te kérdeznél itt hülyeséget hanem ő de nem teszi akkor szerintem te vagy az akaszkodó nem ?

2010. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem mászok rá, mivel hogy járunk, és már egy hete nem láttam, és sose én telefonálok, mindig ő :)
2010. aug. 3. 09:50
 18/19 anonim ***** válasza:

szia!

Mivel mégcsak 3 hónapja jártok,ez még normális:)az én kapcsolatom is hasonló volt,bár mi szexuálisan aktívabbak voltunk már akkor is!De érzelmi téren,még szégyenlősek voltunk.Most már 1éve járunk,és igazából a 7-8hónap körül éreztem,hogy ez bizony a legerősebb kapcsolat,és nincs ok az aggodalomra!23N

2010. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 3. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!