Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok beteg, és ez ilyenkor normális. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátom már fél éve szakított velem, de nem tudok túllépni. Mindig vele álmodok, egész nap ő jár a fejemben, és minnél jobban próbálok nem rá gondolni, annál inkább rágondolok. Mindig arra gondolok, ő éppen mit csinál. El szoktam menni arra, amerre lakik.

Mindig nézek ki az ablakon, és nézem, hátha meglátom.

Nagyon hiányzik. :S


2011. júl. 27. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem keresel új embert.

Nekem is sokszor ilyen rossz a kedvem ha szakítanak velem, de hiába érzem úgy hogy még "szeretem" a régi embert, muszáj egy újat megismerni hogy továbblépjek.

2011. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nincs senki, aki tetszik. Azért meg nem fogok kihasználni senkit, mert még mindig szerelmes vagyok belé. :S
2011. júl. 27. 13:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Már unom ezeket a kérdéseket betegek vagytok mind... ma nem kellettél neki akkor minek sóvárogsz utána? Nem bunkóságból írom ezt hanem azért mert 1021032143245235 ember ugyanezt kérdezi csak más formában írja le..
2011. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok tanácsot adni, mert én is ebben a helyzetben vagyok :S
2011. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Korrigálok mert elírtam "... ha nem kellettél neki" lenne a helyes
2011. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű a képlet. Nem kell párkapcsolatot keresni. SOHA!!!

Akkor nem fogtok sóvárogni utána. Istenem, a sok naiv ember sosem fogja ezt megérteni...

2011. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem vagy beteg, csak betegesen szerelmes.:) mennyi ideig voltatok együtt ??? velem is szakitott a barátom nem olyan rég, nem futottam utána, nem kerestem, más vizek felé eveztem, és lám, visszajött hozzám.:) persze ha nem mutatod ki neki hogy még ennyire odavagy érte akkor nincs baj...de ha igen akkor próbáld azt mutatni, hogy már nem érdekel. elhiszem, sőt tudom milyen érzés az amikor valakit szeretsz és már nem lehet veled..de tovább kell lépned, az élet nem áll meg, és kitudja, lehet egyszer még rád talál.:)
2011. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1 véig voltunk együtt, és fél éve szakított.

Nem tudja, hogy mit érzek iránta.

Bocs, ha sokan kérdezik ezt, nem muszáj ám válaszolni.

Nézd meg, terhes-e valaki! :D

2011. júl. 27. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
keress mást. járj el a barátaiddal valahova.
2011. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Normális, nem mindenki tud túllépni pár nap alatt egy szakításon. :S Majd idővel te is túlleszel rajta, csak ne erőltesd...

Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled, kiöntheted a lelked.. :)

2011. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!