Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen problémák fakadhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémák fakadhatnak abból és hogyan lehet megoldani azokat, ha a kapcsolatban a nő jövedelme viszonylag magasabb a férfiénál?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy szint felett semmilyen.

A szintet érthetjük anyagira és értelmire is.

2020. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hogyha nem a penzedert van veled akkor nem lesz belőle gond. Nem tudom mennyi az a viszonylag magasabb, de ha ugyanúgy o is tud felretenni es nem szorja el a penzet mindenfele hulyesegre, akkor nem hiszem zavarna ez barmilyen ertelmes not.
2020. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Probléma akkor adódhat, ha a férfi valójában nem férfi, hanem kisfiú és képtelen elviselni azt a modern gondolatot h a nő is kereshet többet. Ebben az esetben a szakítás a megoldás. Szívesen.
2020. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért is baj, ha a nő fizetése a magasabb? Mert szerinted egy férfi felsőbb rendű és egy nő nem lehet sikeresebb?
2020. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nektek sem volt még gazdagabb nőtök... Szerintem leginkább semmilyen sem!
2020. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: bingó, mivel nő vagyok.
2020. jún. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 hát neked se volt.
2020. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!