Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még vajon?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt a kedvesemmel,és bár eddig sem volt felhőtlen,de most egyre gyakoribbak a civódások kettőnk között,melyre ő a munkahelyi stresszel hivatkozik. Pár hónapja volt egy mosolyszünet,amit leginkább én indítványoztam, mert akkor is ugyanezen problémák merültek fel. Már egy ideje sokkal kevéssé szeretget,cirógat,becézget,ami nekem nagyon nagy jelentőséget hordozna magában,ellenben ő elvárja a simogatást,masszírozást. Sosem kedveskedik. Hetekkel ezelőtt már szó szerint kikönyörögtem egy virágot,nagy szájhúzogatással ugyan,de "meglepett". Egyre gyakrabban kritizál,elég éles szavakkal. Nagyon sok minden megváltozott benne,amit ha próbálok közvetíteni felé elbagatelizálja,vagy rámförmed, és kiforgatja a mondanivalómat. Úgy érzem én sokkal többet teszek érzelmileg ebbe a kapcsolatba,mint ő. Erre válaszul annyit kaptam: ő pedig pénzt. Megéri még továbbra is küzdeni? Vagy türelemjáték ? Már végső elkeseredésembe itt teszem fel ezeket a kérdéseket. Válaszaitokat előre köszönöm!

2020. jún. 16. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az türelemjáték mig meg nem unod vagy nem jön valaki az életedbe akitől kapsz egy kis figyelmességet.Ha nem tudjátok ezt megbeszélni és a párodat ennyire nem érdekli ez a dolog hiába próbálod vele megbeszélni akkor előbb vagy utóbb vége lesz.Hát hogy szeret még vagy nem ezt csak ő tudhatja hogy mit érez még irántad.
2020. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es jól írja. Nem is tudok mit hozzá fűzni. Próbáljatok beszélni ha nem megy kár erőltetni tovább.
2020. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is üljetek le még utoljára egy mindent eldöntő beszélgetésre. Mindketten mondjátok el, mi az ami hiányzik, mit igényeltek és ezt tudja-e a másik éveken át egyformán teljesíteni (úgysem lesz egyformán, de megegyezni meglehet ebben is). Aztán döntsétek el a jövőt.

Ffi.

2020. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!