Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz msnen szakítani, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz msnen szakítani, hogyha nem távkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Hogyha nem volt valami komoly a dolog,csak ilyen pár napos.
2010. aug. 1. 13:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod személyesen, telefon a minimum.
2010. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Attól hogy csak pár napos attól még gáz msnen szakítani.gerinctelen és személytelen dolog és még szánalmas is szerintem...ha már jártok és nem távkapcsolat adj neki annyi tiszteletet hogy oda állsz elé és megmondod mi a baj és ezt te így nem akarod folytatni
2010. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek.Ez egy nagyon gyáva dolog,ha nem mersz a szemébe nézni,és úgy megmondani,hogy vége.Nem számít,hogy mennyi ideje vagytok együtt.
2010. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát,de felvetődött a téma msnen,hogy mind kerülöm és elég passzív vagyok,ha beszélek vele én meg feldobtam,hogy valószínű azért,mert nem passzolunk.Egy pár napos kapcsolaton mit lehet megbeszélni?És most csak azért találkozzak vele,hogy megmondjam,hogy kész vége?
2010. aug. 1. 13:54
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen.MSN-en,vagy telefonon szakítani hatalmas gerinctelenség.Velem már előfordult,hogy 1 hétig jártam egy fiúval,és msn-en szakított,mert belezúgott egy másik lányba.Nagyon rosszul esett,de rájöttem,hogy aki szemtől-szembe nem tud szakítani,az nem érdemel meg engem.
2010. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Velem három év után közölte a barátnőm chaten, hogy ne találkozzunk többet és a szüleimtől sem köszönt el. 30/F
2010. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jó hát ez az utolsó elég dúrva,de ez csak pár napos nem találkoztam valami sokat vele.
2010. aug. 1. 14:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp gáz. Persze ha még sohasem láttátok egymást csak msn-en "jártatok" akkor nem.
2010. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

igen, gáz.

Találkozz vele, beszélgessetek, hozd fel a témát, mondd el neki, hogy mi a helyzet, aztán szia.

És igen, mondd a szemébe

19F

2010. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mégha csak pár naposról is van szó akkor is!A másik oldalon is ember érző lény űl,s akármit is akárki elkövetett a másik ellen a legnagyobb gerinctelenség s jellemtelenség egy embertől.A másik is Ember se több se kevesebb mint Te tisztelni kell,s igenis 1-2mondat erejéig összehozni egy talit s személyesen az arcába belemondani!Gondolj bele,ha veled történne ez meg fordított esetben,hogyan esne?Emberek vagyunk...nem Férgek!
2010. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!