Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktatok szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok szakítani /hogyamn szakítottak már veletek egy hosszabb (1-2 éves) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 18:46
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
Személyesen, őszintén.
2011. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

egyik bunkó exem sms-ben szakított velem, azt hiszem ez leírja, hogy milyen ember is ő.

a többiekkel megbeszéltem szóban, és nem telefon, sms, msn, e-mail, hanem face to face. még ha mindketten tudjuk, hogy vége, akkor jobb érzés, hogy szóban, élőben lezárom, és nem csak elsikkad.

2011. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

engem több mint másfél év után msnen dobott ki.. igaz utána megbeszéltük személyesen, de akkor is nagyon sz*r volt.. még mindig az, pedig ennek immár 5 hónapja..

19/l

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten éreztük, hogy ennek a kapcsolatnak lassan vége. Az utolsó hónapok erőlködésről szóltak, hogy valahogy megpróbáljuk megmenteni a kapcsolatunkat, de nem sikerült. A szerelem teljesen elmúlt, viszont imádtuk egymást. Átalakult egy olyasfajta kapcsolatba, ami nagyon nagyon jól működött, ám inkább barátságnak volt nevezhető. Már nem esett jól a párom közeledése, nem esett jól az ölelése, pláne nem szeretkezni vele és sokszor így volt ez fordítva is. Végül én kezdtem bele a témába, hogy úgy érzem lassan fel kéne adnunk, ő pedig egyetértett. Volt egy közös összeborulós sírós jelenetünk és ezzel váltunk el egymással. Az a 2 év olyan helyet foglal el a szívemben, amit nem vehet el tőlem senki, de már érzem, hogy ez volt a helyes döntés. Még mindig képes lennék meghalni ezért a srácért, de nem tudnám újrakezdeni vele.
2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:
én úgy, hogy normálisan elmondom, hogy nem megy tovább, úgy döntöttem nem szeretném folytatni és az elhatározásom végleges. ez az esetek többségében elég.
2011. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Veletek legalább megbeszélte az exetek! Engem simán faképnél hagyott.
2011. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogyan az előttem szólók mondták, nagyon fontos, hogy személyesen tedd. Ezen felül pedig érdemes átgondolnod, hogy mit mondasz. Ha csak úgy spontán kezd bele az ember a szakításba, akkor több fájdalmat okozhatsz, mintha előre átgondolod, hogy mi az ami a kapcsolat folytatása ellen szól.
2011. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem az exem facebookon szakított-kellemes volt-én legalább személyesen akartam
2013. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miután beléptem és épp hempergett a közös lakásunkba a közös ágyunkba egy nővel, a nőt a hajánál fogva lerángattam róla és meztelenül kidobtam az utcára. Visszatérve a pasimat pofon vágtam mire ő kicsit meglökött én meg neki mentem nagy erővel mire ő elesett és bevágta a fejét a falba, ezek után leellenőriztem hogy él e még? (Sajnos lélegzett) Aztán az ő saját laptopját plazma tévéjét, és a szeretett kis katona modell gyűjteményét össze törtem és kidobtam. A saját cuccaim össze pakoltam, magamhoz vettem a sajátomnak vélt pénzt és egyéb értéktárgyakat és elhajtottam. Aztán ami még nálam maradt véletlen egy nagy kukában felégettem és mikor követelte postai csomagba megkapta a hamuját. Nos azóta nem keresett. :) 26/n
2014. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!