Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálni ebben a szituban?

Figyelt kérdés
elég hülye szitu de ez van:január óta viszonyom van a főnökömmel.sex kb 1 hónapja van köztünk csak eddig nem akarta,elég lassan indult minden köztünk.a baj az hogy felesége van.nem tudom mit érez irántam,miért akar engem,biztos hogy nem a sexre megy mert akkor megtörtént volna rögtön.mindig hiányzom neki,néha egy napot sem bir nélkülem,a többiek előtt folyton piszkálódunk,és ez már fel is tünt néhánynak.ilyeket mond pl:elveszem az eszét.és hogy újra kamaszt csinálok belőle.egyszer csúszott ki a száján,hogy megőrül értem,kérdeztem hogy miért és azt mondja nem tudja.szerintetek mit érez irántam?nem akarom abbahagyni mert jól érzem magam vele,viszont eléggé féltékeny mindenkire.tudom hogy én fogok csalódni....
2010. aug. 1. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle komolyan ,hogy mit is akar tőled!!!
2010. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de csak annyit mondana hogy velem lenni.tudom előre:)én meg ezt már tudom,arra meg hogy konkrétan mit érez nem akarok rákérdezni,mert akkor ő is visszakérdez:)
2010. aug. 1. 13:34
 3/16 anonim ***** válasza:
maradjatok a sexnél,az minkettőtöknek jó.
2010. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak 18 éves vagyok, de tartom magam annyira érettnek, hogy válaszolhassak a kérdésedre!

Ez a viszony szerintem halálra van ítélve. A főnököd kedveskedik neked, bókol. Elég érdekes, hogy dobálózik olyan szavakkal, hogy "megőrülök érted" de azt már megmagyarázni nem tudja hogy miért...

Szerintem kényelmes neki, hogy otthon várja a felesége, aki mos főz takarít. Te pedig kielégíted.

Mint már említetted, a munkahelyeden többeknek feltűnt a helyzet. Mi van, hogy ha ezek között van egy "jóakaród" és esetleg robbantja a bombát? Esetleg még munkahelyet is válthatsz majd a későbbiekben, pontosan emiatt...

Ha élvezed, ne hagyd abba. Ebből két dolog jöhet: az idő során esetleg beleszeretsz, ő elhanyagol téged és kerülnétek egymást...

Vagy kiderül a munkahelyen és pletyka tárgya leszel.

Jól gondolod, mindenképp csalódni fogsz.

Ne haragudj, ha negatív voltam de így gondolom.

L18

2010. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13:37-nek adok igazat, csak ugyanezt tudnám leírni én is.
2010. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, mennyivel idősebb nálad. Gondolom pár évvel több, ha már főnök, plusz felesége (gyereke?) van. A te szempontodból semmit nem jelent, hogy eddig várt a szexszel, remélhetőleg a lelkiismeretével küzdött...csak aztán ez vesztett.


Minden pasinak hízeleg, ha egy nálánál fiatalabb csajnak tetszik, "megőrjíti". Játszik veled, de ne hidd, hogy itt komoly kapcsolat fog alakulni! Akkor nem így állt volna neki.


Sérülni te fogsz, meg a feleség, ha kitudódik. Ő meg kivette a dologból azt, ami kellemes volt. Térj észhez, és keress magadnak szabad, csak rád vágyó szerelmet!

2010. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, mi a célod?
2010. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az én célom?nekem van egy pasim kialakulóban,de titkolom előle,mert látom hogy fáj neki ha a kolléganőmmel erről beszélünk.nem akarom bántani vele,igazából én megtartanám őt is:)csak amiket mond amit csinál,félek hogy bele fogok szeretni,le kéne zárni de nem megy.
2010. aug. 1. 13:52
 9/16 anonim ***** válasza:

Feltételezem, te már fülig szerelmes vagy, és várod,hogy elhagyja a nejét...


Sajnálom, de ez valószínűleg nem fog bekövetkezni...


Van az úgy,hogy két ember hiába szereti egymást, tudod, társadalmi elvárások, ha esetleg van gyerek is a dologban, akkor már közrejátszik a kötelesség is.


Ha nem akarsz sérülni (ennél jobban), akkor keress magadnak mást, még ha csak hézagpótlónak is kell... De sajnos ennek tényleg nincs jövője...


Vagy a másik lehetőség az,hogy kibékülsz a tudattal,hogy másodhegedűs vagy... De azt nem ajánlom... Nő vagy, előbb-utóbb elkezded magadat belülről felemészteni, és meg fogsz undorodni magadtól.


Ügyesen!


20l

2010. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogyne menne! Legfeljebb nem akarod. Valószínű neked is tetszik, hogy nem akárkit szédíthetsz, hanem mindjárt a főnököt. Csakhogy kétélű a dolog, és ha nem egyenesen, gerincesen intézed, akkor a befejezés is eszerint fog alakulni.
2010. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!