Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálni ebben a szituban?

Figyelt kérdés
elég hülye szitu de ez van:január óta viszonyom van a főnökömmel.sex kb 1 hónapja van köztünk csak eddig nem akarta,elég lassan indult minden köztünk.a baj az hogy felesége van.nem tudom mit érez irántam,miért akar engem,biztos hogy nem a sexre megy mert akkor megtörtént volna rögtön.mindig hiányzom neki,néha egy napot sem bir nélkülem,a többiek előtt folyton piszkálódunk,és ez már fel is tünt néhánynak.ilyeket mond pl:elveszem az eszét.és hogy újra kamaszt csinálok belőle.egyszer csúszott ki a száján,hogy megőrül értem,kérdeztem hogy miért és azt mondja nem tudja.szerintetek mit érez irántam?nem akarom abbahagyni mert jól érzem magam vele,viszont eléggé féltékeny mindenkire.tudom hogy én fogok csalódni....
2010. aug. 1. 13:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igen van 2 gyereke,de a világ minden kincséért sem akarnám hogy elhagyja a családját.egyszerüen csak nem értem,nem tudom mit érez,én nem érzem magam szerelmesnek csak már több mint fél éve tart megszoktam hogy van nekem:)
2010. aug. 1. 14:06
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Érzésem szerint egyikőtök sem törődik különösebben azzal, hogy mivel jár(hat) ez a kapcsolat. Most, és nektek kettőtöknek jó, és kész. Igaz?


De mi lesz, ha kiderül? Mit érez majd a feleség? És a gyerekek, ha veszekedést veszekedés követ, aztán meg esetleg a válás... Elég, hogy kijelented, semmiképpen nem választanád szét őket? Ugyan, álságos megjegyzés, mert nem hiszem, hogy a megcsalt feleség ezért hálát érezne irányodban...


Megéri? Nem számít a másik kínlódása? Gondoltál már arra, hogy te is járhatsz így? Mármint, hogy nem te leszel a kellemes szórakozó, hanem az elszenvedő fél.

2010. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon igaza van az utolsónak! Mindketten élvezitek a "tiltott gyümölcsöt", de kérdés, hogy a következményeket is szeretnétek-e. Azt mondjátok, a világért se, mert így illik, de nem tesztek érte, mert tetszik a kaland. Ne takarózzatok úgy az érzelmekkel, mintha azok ellen nem lehetne tenni semmit, sőt, éppen azokat kéne mindig maximálisan kiélni. Egy kétgyerekes apánál ez semmi esetre sem igaz, mert már nem csak önmagáért felel! Persze, ezt neki is kéne olvasnia, ezért esetleg legközelebb mutasd meg neki a kommentem. :D
2010. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Remélem nem az én chilei szeretőm, annak is 2 gyereke van..:-)

Nos én 26/L aki szintén hasonló cipőben jár adok tanácsot.

Nekem van férjem, aki a világ legcsodálatosabb embere és akiért az éltemet adnám, ha úgy adódna. NAgyon szeretem, de egyetlen dolog, a szex nem megy köztünk. Talán túlságosan is óvni akar, vagy fél, hogy bajt okoz nekem szex közben, a lényeg, hogy 3 éve egy ujjal sem ért hozzám és ezt untam meg.

Akkor találkoztam véletlenül valakivel az interneten , aki egy igazi sármőr volt, tudta, hogy kell a nőhöz érni és hogy mi az, hogy kívánni valakit.És igen belementem, először rossz volt, hogy nem én vagyok neki az első, hiszen neki is családja van, meg felesége és amikor én is megkérdeztem miért én, azt mondta egyszerűen megfogtam és jó, hogy vagyok neki.Neki az otthoni szex lapos a nejével.Szerettem volna, ha valaki szeret, csak nem láttam, hogy az igazi a férjem az, aki igazán szeret.

Utána lefektettük a szabályokat. A család mindig az első és tisztelet a másik családja iránt. Természetesen én is szeretem őt, nagyon, de mindig csakis a férjem után, hiszen vele a szex fantasztikus, de nem adja meg azt, amit életem párja. Úgyhogy kölcsönös isteni szex a lényeg!! Ne várj soha többet ettől a dologtól, nem szabad. Tarts meg magadnak, rakd el a szívedbe és éld az életed tovább.Ő nem fogja pótolni azt aki majd életed párja lesz.

2010. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
18:30 köszi szépen,igyekszem megfogadni a tanácsod,jó lenne ha ezt igy lehetne alakítani,de félek hogy ő nem bírná elviselni ha lenne rajta kívül más,ezért is titkolózom.
2010. aug. 1. 19:00
 16/16 anonim ***** válasza:

18:30-as vagyok.

Nem mindegy mit gondol? Minek titkolózol? Nem Ő életed szerelme, ha valami baj lesz, nem ő fog segíteni neked.Jogod van egy normális kapcsolathoz, meg szerelemhez, nem Ő az, akit sajnálni kell.Tudja Ő nagyon jól, hogy mit csinál!Ha fognád magad és elköltöznél egy másik városba, lefogadom, hogy egyetlen telefont sem eresztene feléd.

2010. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!