Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval aki nem tud táncolni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 13:56
1 2
 1/12 andimama ***** válasza:
járni csak tud :D táncolni meg majd megtanítom :)
2010. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

persze. majd akkor együtt elmegyünk és megtanulunk táncolni (mármint én a párostáncokra gondolok)

de discoban én sem tudok táncolni.

2010. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne kizáró ok?
2010. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát egy kapcsolat nem táncból áll:) szerintem semmi gond nincs,ha valaki nem tud táncolni!
2010. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én még olyannal nem jártam aki táncolt de ne is táncoljon
2010. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hol lehet olyan táncot tanulni amivel egy fiú érvényesülni tud modern helyeken? Direkt nem discot írok. Mindenhol vagy klasszikus táncokat oktatnak vagy olyat ami 80-as évek discoban elment. Csajoknak sztem egyszerűbb a helyzete mert a csípőmozgás mindíg bejön és a vérükben van.
2010. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járnék olyan lánnyal. Együtt megtanulnánk táncolni! :)
2010. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rengeteg pasi van, aki nem tud táncolni, ne aggódj!!az én pasim sem tud táncolni, és mikor elmegyünk discoba, csak jobbra-balra lépeget, de úgy, mintha nem is hallaná a zenét..semmi ritmusérzéke..én meg csak mosolygok :D de olyan helyes közbe :)
2010. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nikcsu007 válasza:
ne foglalkozz ilyen dologgal. sztem egyértelmű, ha szeretem a srácot nem érdekel mit tud, és mit nem:)
2010. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
XD Járnál olyannak aki nem tud járni?
2010. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!