Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom diploma előtt áll,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom diploma előtt áll, hogyan kell viselkednie ilyenkor egy barátnőnek?

Figyelt kérdés

A párom diploma előtt áll, és tudom hogy ez milyen feszült időszak, de szeretnék, mint barátnő és mint nő úgy cselekedni, hogy az ne ártson.

Úgy értem hogy a már meglévő terhet ne tegyem még terhesebbé.

Hogyan kell ilyenkor viselkedni?

Lelkileg támogatom, probálok türelmes lenni, de olykor úgy érzem lehet hogy túlságosan is támagotam és ezzel az agyára is mehetek, amit nem akarok.


Ezért kérdezlek Titeket, hogy mi a megfelelő viselkedés, amivel segíteni tudok neki, hogy mellette állok, stb.


2008. nov. 25. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Úgyanúgy mint eddig,ha más elvárása van menekülj!(Az még belefér,hogy kevesebb ideje van rád a tanulás miatt,fogj egy könyvet,olvasd amíg tanul,vagy menj el barátnőzni)
2008. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit több időt kell hagynod neki, de amúgy nem gondolom, h egy diplomázás sokkal megterhelőbb lenne, mint akármelyik megelőző vizsgaidőszak..
2008. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak lelkileg megterhelőbb, hiszen ez egy minimum 3 éves korszak záró akkordja.
2008. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi különös viselkedést nem igényel ez a szituáció. Ha együtt laktok, hagyd tanulni, ennyi. Mi ez a túlságos támogatás? Félóránként megzavarod kajával, kávéval, vagy kérdezgeted, hogy mit kér? :)

Szerintem csak hagyni kell tanulni, és Te is töltsd addig hasznosan az időt, tanulj, olvass, ápold a baráti, családi kapcsolataidat! Elég az neki, ha tudja, hogy mellette állsz, és majd együtt örülsz vele a sikerének!

2008. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Srapnel ***** válasza:

Figyelj már, később, amikor állást kell majd keresni, interjúkra járni, kirúgnak, leépítenek, stb., akkor mi lesz?


A helyes viselkedés a normális viselkedés, szeresd úgy, mint eddig.

2008. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!