Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudnám titkolni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnám titkolni a párom elől, ha felvesznek egyetemre?

Figyelt kérdés
Ő azt reméli, nem fognak. Most dolgozom. Duálisra jelentkeztem, valamennyi pénzt így is keresnék. Nem egy városban élünk. A decemberi vizsgaidőszakot szerintem rá tudnám fogni a karácsonyi túlórára. Tartható lenne ez?

2020. jún. 26. 10:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Nevetségesek vagytok mindketten.
2020. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Csinálj amit akarsz, de ez így nettó hülyeség. Több mint valószínű, hogy ki fog derülni. Egy 6-7+ féléves képzést nem lehet csak úgy eltitkolni. De miért is akarod eltitkolni? Mert neki nem tetszik? Aztán amikor lediplomázol, és elmész dolgozni akkor mit fogsz mondani? Sok sebből vérzik az egész. Mi a fontosabb? Az hogy te megcsináld a saját életed, vagy hogy a párod nem nézi jó szemmel hogy diplomát szeretnél???
2020. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Jujujujj... ez elég erős. Nem fogod tudni, de az már régen rossz hogy ezt el kéne titkolni... Ha majd lesznek új barátaid az egyetemen stb., és együtt lógtok, esetleg találkozik velük a párod, majd csöndben kell lenni hogy egyetemről ismeritek egymást? Vagy hogy képzeled?

A párod betegesen féltékeny. Én pont ezért dobtam annak idején 18 évesen a barátomat, akivel több éve együtt voltunk. Leérettségiztem, és lett egy kattanása a srácnak hogy én azért tanulok tovább, hogy a suliban pasizzak meg ismerkedjek. Olyan szépen repült, mint a győzelmi zászló.

Ne hagyd magad visszafogni, érzelmileg zsarolni. Lépj tovább.

2020. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írják, ez így nem fog működni. 90%, hogy lebuksz, de még ha sikerül is titokban tartanod, mi lesz a diploma után?
2020. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A csávó tipikus példája annak a tanulatlan, ostoba prolinak, aki ahelyett, hogy magáért tenne, inkább lehúzza a másikat is, hogy ne érezze magát kevesebbnek. Komplexusos gyökér.

(Félreértés ne essék, nem szólom le azokat, akiknek nincs diplomájuk, a férjemnek sincs, nekem van. Konrétan EZT típust szólom le, aki a másikat is lehúzza, mert fél, hogy többet ér el nála).

2020. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha úgy nézzük, igaza van a pasidnak, téged is felvettek, és se99hü1ye vagy, ha benne maradsz egy ilyen kapcsolatban, csupán érdekből. Mi az oka, hogy vele vagy? Esélyes, hogy a r1bancság is stimmel.
2020. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Annak oka van, hogy együtt vagytok, na és mi az az ok? Nincs olyan indok a világon, amiért egy ilyen emberrel együtt kéne bárkinek maradnia, ritka szánalmasak vagytok mindketten, remélem együtt maradtok és soha nem mentek normális emberek közelébe.
2020. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem az a kérdés itt, hogy el tudnád-e végezni az egyetemet titokban vagy hogy mekkora a lebukás esélye, hanem hogy mi a fenéért akarnál egy ilyen kapcsolatban maradni. Ha tényleg boldog tudnál lenni egy olyan kapcsolatban, amiben el kell titkolni, hogy mit tanulsz és mik a céljaid, az ne haragudj, de téged is minősít. Normális ember már a "remélem, nem vesznek fel" kijelentés után azonnal lelép.
2020. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas gyökerér a barátod, te meg buta vagy. Szép pár.
2020. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemen nem voltam éltanuló inkább túlélő átevickélő de ahhoz is annyit kellett tanulnom hogy a te pasid nemcsak rájött volna hogy ott vagyok de azt is hitte volna hogy stréber vagyok
2020. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!