Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki ébren? Beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki ébren? Beszélgetni szeretne vagy segíteni nekem?

Figyelt kérdés

A párommal még csak fél éve vagyunk együtt, hetente hétvégére találkozunk. Úgy gondolom, hogy egy csinos, szép, vonzó fiatal nő vagyok, aki rendszeresen edz, figyel a párjára, és odaadó & aktív az ágyban. Mégis... Már most gondok vannak a szexben.

Én eddig gyakran kezdeményeztem, viszont próbáltam vele megbeszélni, hogy így úgy érzem, hogy magától nem kíván meg. Amióta erről beszéltünk, visszavettem az első lépésekből. Nos azóta szomorúan tapasztalom, hogy míg én fél órával hamarabb felkeltem eddig, hogy szeretkezzünk, ő reggel magától nem csinál semmit. Egy szál bugyiban fekszem mellette, és semmi: jó reggelt csók, kis összebújás, majd simán kikel az ágyból anélkül, hogy bármi egyéb történne köztünk. Esténként pedig folyamatosan panaszkodik, hogy fáradt, így mondjuk nekem is elmegy az életkedvem. Tény, hogy sokat dolgozik és fizikai munkát végez, de ez nekem édeskevés és már magamban kezdtem el keresni a hibát. Már megbékéltem azzal, hogy naponta fél óra jut rám esténként, azon kívül nem beszélünk napközben. Megbékéltem, hogy hetente 2 napig lehetünk együtt, mert őt otthon nem segítik anyagilag. Most azzal is meg kéne békélnem, hogy emellett még reggel és este is fáradt? Ha a tükörbe nézek, tetszem magamnak, mégis saját magamban bizonytalanít el ez a helyzet. Ne értsetek félre, de az én és a párom korában más férfi nemhogy reggel és este akarna, sokkal inkább egész nap.

Ő csak azt tudja erre mondani (szinte engem hibáztatva, hogy többször kívánnám őt), hogy a biológiája ilyen. Reggel nincs libidója, mert fáradt. Este nincs libidója, mert egész nap dolgozott és fáradt. De egyébként meg ne gondoljak butaságokat, engem igenis nagyon kíván és szeret-imád, de hát ugye a biológia....


Szerintetek? Most is azért vagyok ébren, mert ezt nem tudtuk megbeszélni, és míg ő az igazak álmát alussza mellettem, addig én egyszerűen nem tudok aludni.

Valaki beszélgetni? Vagy tanácsot adni?

Köszönöm!


23/N (barátom 24/F)



2020. jún. 27. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hova tenni az ilyen sztorikat. A legtöbb srác összetenné a két kezét egy ilyen csajért, de valamiért sok csaj pont olyan srácot választ, aki nem értékeli őket és teljesen mást akar az ágyban. Miért?

Saját tapasztalat alapján, az esetek többségében, ha a szex nem passzol, akkor veszett fejsze nyele az egész. Fél év után, meg különösen. Az oké, hogy évek múlva kicsit lejjebb megy a vágy, de fél év az még semmi.

2020. jún. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez az egész igazából mostanában kezdett láthatóvá/érezhetővé válni. Ettől eltekintve jól bánik velem, nem szoktam bunkókkal párkapcsolatba kezdeni. Viszont ezt nem tudom kezelni 😔 Szerinte nekem kéne megértenem őt, mert tök normális hogy fáradt. És emiatt még lelkiség furdalásom is van, hogy én meg itt "követelőzöm"...
2020. jún. 27. 01:43
 3/13 A kérdező kommentje:
*lelkiismeret
2020. jún. 27. 01:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a "mostanában", az fél évnél szinte semmi. Ha nem változott valami (új melója lett vagy valami extrább stressz), akkor ez bizony valószínűleg állandósul.

És ne érezd magad rosszul, hogy akarsz valamit egy kapcsolatban. Fiatalok vagytok. Teljesen normális lenen az aktív szexuális élet.

2020. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is így érzem. Azért köszönöm szépen!
2020. jún. 27. 02:13
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt mar olyan munkam ami teljesen levett az eletrol, semmire se tudtam koncentralni mellette, orvendtem ha delutan be tudtam esni az agyba es magzat pozba kerulni :p


Szerencsere mostmar jobb munkahelyem van, utana is boven marad erom es penzem edzeni + vilagot latni. Szerintem beszelgess el a pároddal arrol h nem jo szerinted ez a munka szamara ha ennyire kifarassza, neked tobb dorodesre lenne szukseged... Foleg amikor egy szal bugyiba vagy :)

2020. jún. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha ennyire elfárad a munkában, akkor erről kellene beszélnek vele, hogy hajlandó lenne e váltani. Viszont szerintem nem minden nap lehet, úgy elfáradni, hogy ne kívánjon. Mondjuk az egyik nap feküdjenek le korábban, akkor a következő nap reggel vagy este kipihentebb, így az nem lehet ok, hogy ne legyetek együtt.

Még fiatalok vagytok, főleg Te. És igen, a szex ebben a korban fontos és ha az nem működik akkor csak feszültséget fog okozni, többet vitáztok, és tudjuk mi lesz a vége.

Ha nem változik, szerintem lépj tovább.

2020. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy aszexuális vagy demiszexuális?
2020. jún. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A demiszexuális csak akkor tud ha nagyon erős érzelmi kötődés van magyarán szólva nagyon erős igazi szerelem anélkül nem tud.
2020. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ilyen nyúlnyál f...szikat hol szedtek össze, komolyan. Vagy mostanság ez a felhozatal? Rokonságomban is fiatal, okos, helyes, normális nő (22 éves) erre panaszkodik. (És ilyenkor a legszarabb az az egészben, hogy általában minden más jó a kapcsolatban.
2020. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!