Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te szakítottál, de az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szakítottál, de az exed szeretne visszaszerezni, beszélgetnél még vele vagy nem reagálnál semmire, ami tőle jön?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
beszélgetnék(volt rá példa)
2015. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék
2015. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Jázi :) ***** válasza:
Beszélgetnék vele.
2015. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De nem gondoljátok, hogy ezzel csak reményeket keltetek benne?
2015. febr. 6. 21:21
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem reagálnék semmire. Én szakítottam, okkal. A végletekig húzom a kapcsolatot, ha már kimondjuk, hogy vége, akkor tényleg nagyon tele van a ****unk egymással, gyakorlatilag addigra már megutálom. Ha próbálkozna, egyszerűen nem válaszolnék.
2015. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem válaszoltam neki. Egy ideig igen, mert elhúzódott a szakítás, de aztán nem reagáltam.
2015. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
34%
Írj neki, ha Viki a neve!
2015. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, próbáltam vele jóba lenni, beszélgetni normálisan, de a valahogy mindig a múltra lyukadtunk ki, és hogy ő újra akarja kezdeni.... Szóval szerintem hanyagold..legalább egy jó ideig, aztán majd ha lecsillapodnak az érzések, talán tudtok majd úgy beszélni, mint két ember. L20
2015. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Te qurva Zseri:c
2015. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Te r*b*nc Viki:c
2015. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!