Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki ébren? Beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki ébren? Beszélgetni szeretne vagy segíteni nekem?

Figyelt kérdés

A párommal még csak fél éve vagyunk együtt, hetente hétvégére találkozunk. Úgy gondolom, hogy egy csinos, szép, vonzó fiatal nő vagyok, aki rendszeresen edz, figyel a párjára, és odaadó & aktív az ágyban. Mégis... Már most gondok vannak a szexben.

Én eddig gyakran kezdeményeztem, viszont próbáltam vele megbeszélni, hogy így úgy érzem, hogy magától nem kíván meg. Amióta erről beszéltünk, visszavettem az első lépésekből. Nos azóta szomorúan tapasztalom, hogy míg én fél órával hamarabb felkeltem eddig, hogy szeretkezzünk, ő reggel magától nem csinál semmit. Egy szál bugyiban fekszem mellette, és semmi: jó reggelt csók, kis összebújás, majd simán kikel az ágyból anélkül, hogy bármi egyéb történne köztünk. Esténként pedig folyamatosan panaszkodik, hogy fáradt, így mondjuk nekem is elmegy az életkedvem. Tény, hogy sokat dolgozik és fizikai munkát végez, de ez nekem édeskevés és már magamban kezdtem el keresni a hibát. Már megbékéltem azzal, hogy naponta fél óra jut rám esténként, azon kívül nem beszélünk napközben. Megbékéltem, hogy hetente 2 napig lehetünk együtt, mert őt otthon nem segítik anyagilag. Most azzal is meg kéne békélnem, hogy emellett még reggel és este is fáradt? Ha a tükörbe nézek, tetszem magamnak, mégis saját magamban bizonytalanít el ez a helyzet. Ne értsetek félre, de az én és a párom korában más férfi nemhogy reggel és este akarna, sokkal inkább egész nap.

Ő csak azt tudja erre mondani (szinte engem hibáztatva, hogy többször kívánnám őt), hogy a biológiája ilyen. Reggel nincs libidója, mert fáradt. Este nincs libidója, mert egész nap dolgozott és fáradt. De egyébként meg ne gondoljak butaságokat, engem igenis nagyon kíván és szeret-imád, de hát ugye a biológia....


Szerintetek? Most is azért vagyok ébren, mert ezt nem tudtuk megbeszélni, és míg ő az igazak álmát alussza mellettem, addig én egyszerűen nem tudok aludni.

Valaki beszélgetni? Vagy tanácsot adni?

Köszönöm!


23/N (barátom 24/F)



2020. jún. 27. 01:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy szenet lapátol vagonokba, vagy mi?
2020. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Mezőgazdasági vállalkozása van, ezért nem hagyhatja ott, és tény, hogy sokat dolgozik vele. Csak hát már kb mindenről lemondtam, hogy ne legyen veszekedés köztünk. Mert minden vitából az van, hogy "meg kéne oldanunk".. Én lerendezem magamban, ez minősül a megoldásnak, majd továbblépünk rajta. De ezt mégis hogy rendezzem le magamban? Hogyan adjak le a vágyaimból, amik nekem is biológiai alapon léteznek?? Mert ő hivatkozhat rá, hogy egyszerűen nem képes a szexre, ha x, y vagy épp z van, de akkor ebből a képből hol vagyok én? Hol vannak az én igényeim?
2020. jún. 27. 16:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy jó párkapcsolatnak a szexuális összepasszolás is része. Nálatok ez nincs meg. Olyan partnert kell keresned, akivel nagyjából megegyeznek az igényeid.
2020. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!