Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az amikor a párodat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor a párodat a családja irányítja?

Figyelt kérdés
miben nyilvánulhat meg?
2020. jún. 27. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem irányítja a családja. Próbálták ezerrel, meg kihasználni,tejeltetni, de nem hagytam, és nem is fogom hagyni.
2020. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.


Inkább te használod ki...? Na ja, ez így csúnya volt és jogtalan is részemről, csak hirtelen ez ugrott be, hogy amikor mások kihasználnak akkor azt észreveszik sokan, de mikor ők maguk akkor az "nem érvényes". Ezt inkább általánosságában értem.

2020. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt férfit sem a felesége, sem a születési családja nem irányítja. Maga dönt. Gyerekkel vagy magatehetetlen papuccsal meg nem vagyok együtt. Így a kérdés irreleváns egy férfi esetében.
2020. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 Ha egy férfinek saját élete, saját családja van(ráadásul nagy család), és sosem számíthatott a korábbi családjára, ellenben évekig kaptak tőlünk segítséget, akkor szerinted mi az a pont amikor azt kell mondani, hogy elég?van saját életem, saját gyermekeim stb.hm?
2020. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2+ vagy sosincs elég?, mert a "marha, meg a neje majd tejel" hát nem.
2020. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval ketteske, inkább én "használom" ki:D Maradjunk ennyiben:D
2020. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.


Tehát, ha más teszi az rossz, ha teszed ugyanazt, akkor az már jó. Kicsit érdekesen változik ugyanazon tett megítélése, "picit" részrehajló a dolog önmagaddal szemben.

2020. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Ha így akarod látni, akkor lásd:D Ahogy itt elnézem az emberkéket 30-40-eseket a szülők segítik, ehhez képest, hogy itt pont fordítva van, bár bőven többet tettünk le az asztalra, mint ami elvárható lett volna:D De azt gondolsz amit akarsz. Maradok én a "gonosz" uralkodónő.:D
2020. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na válaszolok a kérdésre is, legalább valaki. Vannak nagyon toxikus függések családokban, legtöbbször ahol kései egyke gyerek van. Ex családja belebetegedett abba, ha a csajszival elmentünk valahova több napra, hirtelen mindenkinek lett valami baja, csakhogy előbb hazamenjünk. Emellett teljesen elvágták a külvilágtól, alig maradtak barátai a csajnak, bedolgozták az otthoni boltba, kb látástól mikulásig ott volt mert hát muszáj... Akkor lett vége a kapcsolatnak.
2020. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!