Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mike mike kérdése:

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Ha egy lány a komoly kapcsolatában fiúkkal barátkozik, mert a kapcsolat előtt is fiúkkal lógott, mert nincsenek lány barátai. De mégis szeretne kikapcsolódni, hiszen a barátját is elengedi bárhova, csak ő neki nincs szüksége lányok társaságára, mert vannak fiúbarátai. Viszont a barátját zavarja, hogy fiúkkal lóg. 1 éve járnak, és együtt is élnek több hónapja. Szerintük mindkettő döntés rossz, az is ha be lesz zárva a lány, és nem barátkozhat fiúkkal az miatt is lehet vége a kapcsolatnak, és a féltékenység miatt is.

2020. jún. 30. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

miért a szex az első hashtag? xDD

és a kecske?

Lol

Mértékkel nem gond, menjetek együtt a pasikkal lógni.

Nekem egyik barátnőm ott aludt a barátnőivel egy pasi lakásán, a pasi elhagyta mert azt hitte volt valami, utólag állítólag kiderült, hogy jogosan hitte... Úgyh nem tudom, bizalom kérdése is.

2020. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális ha az embernek vannak barátai, most az hogy kivel érti meg jól magát kivel nem. Bizalom, abból semmi jó nem fog kisulni ha megtiltod neki hogy haverkodjon. Ha meg akar csalni úgyis megfog, ide vagy oda a fiu barátokkal.
2020. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj azzal, ha fiú barátai vannak. Ha félsz, kérd meg, hogy mutassa be őket neked.
2020. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normalis, en is jobban kedvelem a sracokat altalanossagban, ha valakivel dugni akarnek, ahhoz meg nem kell rajuk barat alneven hivatkoznom, nyilvan megoldanam anelkul is.

Sok lany kedveli jobban a sracokat, mert problemamentesebbek sokszor, mint a lanyok, mig veluk lehet szimplan jol erezni magadat, lanyokkal sokszor csak a drama megy meg a lelkizes. En nem vagyok lelkizos tipus, nekem annyi boven eleg, amennyit a srachaverokkal kell neha lelkizni, nekik altalaban csak akkor van valami bajuk, ha tenyleg valami komoly dolog tortenik. (Nekem van 1-2 lanyhaverom is, akik ilyen szempontbol ugyanolyanok, mint a sracok, de a legtobb lany mindenbol csinal valami problemat, amin agyalhat. A sracok kozott meg tobb az, aki lazan veszi a dolgokat.)

2020. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is csak fiú barátaim vannak, gyermekkorom óta. Most 40 éves vagyok. Soha nem csalnám meg a páromat egyik barátommal sem! A párom is tudja, ezért megbízik bennem. Ha megakarnám csalni, azt nem baráttal tenném. De sosem csalnám meg, mert nagyon szeretem! Ennyi!
2020. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!