Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a szüleimnek és a legjobb barátnőmnek a dolgot? Ebben a helyzetben Ti, hogyan reagálnátok illetve voltatok-e már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő : 20 éves vagyok a barátom pedig 31 éves (válás közepén van 2 gyermekkel nem ő akarta a válást.. de már nem érdekli illetve csak a gyerekei a feleség már nem (vagyis elméletileg nekem szabad az út) ) Rátérve a kérdésre arra vagyok kíváncsi, hogy ezt hogyan mondjam el a szüleimnek illetve a barátnőmnek ? A szüleimnek nyilván értitek, hogy mi a lenne a probléma.. gondolom itt a barátnő fog sokakat érdekelni. Nos, hogy erre is választ adjak : A pasim volt felesége az a legjobb barátnőm nagynénje. Ebből kifolyólag nem tud róla, mert mi még úgy mond titkolózunk, hogy a válás során a gyermekek láthatósága ne kerüljön "veszélybe" a barátomnak, ugyan is az exe még a végén azt feltételezheti, hogy a mi kapcsolatunk még az ő házasságuk megromlása előtt létre jött. Ami nem így történt mivel amikor mi összejöttünk már 3 hónapja külön éltek. Remélem érthető így amit leírtam. A hülye k*rvás és mekkora barom vagyok jelzőktől kíméljetek ! A normális válaszokat előre is megköszönöm!
2010. nov. 5. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a szüleiddel érdemes lenne beszélni mihamarabb.Főként anyukáddal,mert gondolom jól jönne neked egy kis lelki segítség/támasz,vagy esetleg tanács.A barátnődnek nem hinném,hogy azonnal tudnia kellene,főleg azért is,amit leírtál,vele szerintem ráérsz még.

21/L

2010. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AVATAR282827 ***** válasza:
Hát szerintem azért a barátnőddel is mielőbb meg kéne beszélned, mert ha véletlenül máshonnan tudja meg, ami ebben a helyzetben könnyen lehetséges akkor biztos hogy kiakad...és gondolom nem akarnád egy eltitkolt dolog miatt elveszíteni a barátnődet, + ha jóban vagytok tényleg akkor az első döbbenet után talán támogatni is fog. Ami meg a szülőket illeti...szerintem biztos hogy kifogásolni fogják ezt a dolgot de az a legtisztább ha velük is megbeszéled...és hidd el nekem, néha jó is ha rájuk hallgatsz. Többet megértek már mint te, és biztosan jó tanácsot szeretnének csak adni. De ha kettőtök közt működik a dolog akkor viszont egy próbát megér...sok sikert! 23/F
2010. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!