Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adagoljam ezt be a barátnőmnek? ÉS a szüleimnek? Teljesen tanácstalan vagyok! Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő : 20 éves vagyok a barátom pedig 31 éves (válás közepén van 2 gyermekkel nem ő akarta a válást.. de már nem érdekli illetve csak a gyerekei a feleség már nem (vagyis elméletileg nekem szabad az út) ) Rátérve a kérdésre arra vagyok kíváncsi, hogy ezt hogyan mondjam el a szüleimnek illetve a barátnőmnek ? A szüleimnek nyilván értitek, hogy mi a lenne a probléma.. gondolom itt a barátnő fog sokakat érdekelni. Nos, hogy erre is választ adjak : A pasim volt felesége az a legjobb barátnőm nagynénje. Ebből kifolyólag nem tud róla, mert mi még úgy mond titkolózunk, hogy a válás során a gyermekek láthatósága ne kerüljön "veszélybe" a barátomnak, ugyan is az exe még a végén azt feltételezheti, hogy a mi kapcsolatunk még az ő házasságuk megromlása előtt létre jött. Ami nem így történt mivel amikor mi összejöttünk már 3 hónapja külön éltek. Remélem érthető így amit leírtam. A hülye k*rvás és mekkora barom vagyok jelzőktől kíméljetek ! A normális válaszokat előre is megköszönöm!
2010. nov. 8. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendezz szappanoperát, egy ilyen történet tök jó forgatókönyv lenne.
2010. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Tudod mit? Oldd meg egyedül, ha már ekkora szarba keverted magad, felnőtt nő vagy.
2010. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális ha bevállalod a 2 gyerekkel. Mindenesetre ha mégis csinálnád búcsúzz el az életedtől mert az anyaság főleg egy 3X-en túli férjjel,... nem tudom kíváncsi lennék mi sül ki belőle 15 év múlva.
2010. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Jajj, hogy milyen megértőek tudnak lenni egyesek... Na, mindegy.

Egyébként szerintem, ha tényleg így van, hogy már három hónapja külön éltek, és ti csak utána jöttetek össze, akkor nyugodtan elmondhatod a barátnődnek, hiszen neked aztán semmi közöd az ő válásukhoz. Plusz, írtad is, hogy az asszony akart válni. Ha tartós lesz a kapcsolat köztetek előbb, utóbb el kell majd, hogy fogadja a dolgokat a barátnőd is, bár biztos nem lesz egyszerű menet. De szerintem azért az is számít, hogy igazából miért mentek szét. Mert lehet, hogy a bnőd esetleg tud olyan dolgokat, amiket te nem. De szerintem várjatok még egy kicsit a bejelentéssel, hogy kiderüljön megéri -e esetleg elveszíteni a legjobb barátnődet.

2010. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
tiszta barátok közt, szerintem add el a sztorit
2010. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

hét sztem várd meg a válás végét a bejelentéssel, utána döntsd el menyire fontos neked a pasi..ha eléggé, ne hagyd hogy szétszakítson titket a barátnőd vagy a szüleid..

ha tényleg a barátnőd, hisz majd neked, és nem lesz kiakadva..ha meg ne áll szóba veled , akkor nem is volt az akkora barátság

2010. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
A nővérem 23 éves,a jelenlegi párja 38 éves,2 gyerekes válófélben lévő férfi.A szüleink?!A legnagyobb meglepetésünkre nem úgy reagáltak,hogy úristen házas,2 gyerekkel???stb..Hanem:de kislányom ugye ez nem a "mondogatom,hogy elválok és mégse" kapcsolat?Tehát inkább emiatt aggódtak.És végülis annyira nem kellett volna meglepődnünk ezen..A barátnő?!Hát ha a feleség akarta a válást,akkor nem azt mondom,hogy nincs joga haragudni vagy elítélni téged,de tulajdonképpen te semmi olyat nem tettél,amivel az ő házasságukat befolyásoltad volna.Az biztos,hogy ha tényleg ilyen komoly gond miatt titkolóztok,akkor a barátnődnek csak azután kéne tálalni ezt,miután már teljesen rendeződtek a dolgok..A szüleidnek pedig,akkor amikor te jónak látod.
2010. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%

31 éves a faszi???

Inkább szégyelld el magad te kis r*banc.

Mi van, nem eléggé kielégítő, ha egy korodbeli pasi tisztogatja a csúnyádat?

2010. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Úr Isten, milyen lányok vannak manapság...
2010. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
utolsó...talán ez a baja a velekorúakkal...h olyan paraszt, és éretlen mind...-.-"
2010. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!