Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párodról néha azt lehetne leolvasni, hogy nagyon sérült lelkileg?

Figyelt kérdés
Bizonyos megjegyzések ünnepekkor, születésnapkor bizonyos szituációknál a viselkedésből látható lenne, hogy lelki sérült nagyon erősen.
2020. júl. 2. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Segíteném, de nem a szokásos emberek általi tolakodó, behízelgő módon.
2020. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg, például ünnepekkor milyen megjegyzést szokott tenni?
2020. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Elgondolkodnék, hogy szeretném-e vállalni hosszútávon a lelki sérüléseit.
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam ilyen emberekkel osszejonni, szoval meglepodnek. De eleve nem szeretem onmagaban azt sem, ha valakinek barmilyen szelsoseges erzelmei vannak unnepekkel kapcsolatban.
2020. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon lelki sérült ember nem lenne a párom. Nem vagyok se pszichológus na meg rehabilitációs központ se. Elvárom, hogy a párom legyen rendben mentálisan, komoly kapcsolatot nem is kezdenék ilyen emberrel.
2020. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pl.. nem akart jönni karácsonyfát díszíteni tavaly mert mondván nem tud, mert sose volt karácsonyfájuk.
2020. júl. 2. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Alapból nem jönnék össze ilyennel. Egyébként nem értem az ilyen kérdéseket, kb. mintha azt feltételeznék, hogy minden ember teljesen vakon ismerkedik, és random jön össze hosszú távú kapcsolatra a másikkal.
2020. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól, hogy nélkülözésben nőtt fel, még nem biztos, hogy megérdemli a bélyeget, hogy defektes.

Hagyj neki szerintem időt, mutass jó példát hátha rá tud hangolódni, megízlelni a normális életet.

Egy próbát megér.

2020. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
6# Mert aztan fat disziteni, ahhoz komoly tudomany kell, csodalkozom is, miert nincs belole OKJ tanfolyam XDDD Ha ilyet mondana, inkabb balfsznak neznem, nem a lelki nyomor lenne az elso tippem.
2020. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Sok sérült emberen úgy látszik ez meg, hogy másokra támad fizikailag vagy verbálisan. Ilyet nem tolerálnék a kapcsolatomban
2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!